Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, son zamanlarda kredi notu düşük olan kişiler başta olmak üzere pek çok müşterisine, uygun faiz ornaları ile sunduğu ihtiyaç kredileri ile gündeme gelen bir bankadır. Bu bankadan uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile kredi çekmeniz mümkündür. Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası ile kredinizi şimdi alabilir ve ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Sizlere bu kredi hakkında detaylı bilgi verelim;

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası özellikleri;

Finansbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını ihtiyaç kredileri için kullanabilirsiniz. Bu bankadan acil nakit ihtiyaçlarınızı 35.000 TL’ye kadar karşılayabilir ve ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Bu krediye ait özelliklerden aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Bu krediden en fazla 60 ay vade ile faydalanabilirsiniz. Normal şartlar altında kredinizi 3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleriyle alabilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak 60 ay vadeli kredi kullandığınızda, kredinizi 57 ay olarak hesaplanır ve toplam kredi tutarı 57’ye bölünerek taksitleriniz belirlenir. Başka bir deyişle ilk üç ay ödemediğiniz taksitleriniz diğer aylara bölünür ve aylık ödeyeceğiniz miktar artar. Ancak ilk 3 ay boyunca kredi ödemesini erteleyebilir ve bütçenizi rahatlatma imkânı bulabilirsiniz.
 • Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası faiz oranları, piyasa koşullarına göre değişmekle birlikte %1,99 ile %2,78 arasındadır. Bu faiz oranları, kredi notunuza göre de farklılık gösterebilir.
 • Bu krediden kullandığınız tutarın binde beşi oranında kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaktadır.
 • Bu krediden, her bankada olduğu gibi bu bankadan da Banka ve Sigorta muamele vergisi alınmaktadır. Bu verginin tutarı aylık faiz oranının %5’i kadardır ve kredi masraflarına eklenmektedir.
 • Yine her bankada olduğu gibi bu bankada da KKDF vergisi alınmaktadır. Bu verginin oranı ise aylık faiz oranının %15’i kadardır.
 • Bu krediyi alabilmeniz için hayat sigortası yaptırmanız gerekir. Kredi çekerken yaptıracağınız hayat sigortası, kredi süresi içinde malul kalmanız ya da ölmeniz durumunda kredi masraflarını karşılamak için yapılır. Bu kredinin hayat sigortası yaşınıza, cinsiyetinize ve çekmek istediğiniz tutara göre değişmektedir.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası örnek ödeme planı;

Bu bankadan 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanmak istediğinizde, yukarıda da belirtiğimiz gibi toplam vadeden 3 ay düşülür ve ödeyeceğiniz aylık kredi tutarına eklenir. Buna göre;

 • 10.000 lira kredi için 60 ay vade belirlediğinizde kredinizi %2,04 faiz oranıyla alırsınız. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 479,57 lira olacaktır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 28.773,92 TL’dir.
 • Bu bankadan 35.000 lira kredi çekmek istediğinizde 60 ay vade için ödeyeceğiniz aylık faiz oranı %2,04 olacaktır. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 1.189,99 TL olur. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 67.139,39 TL olacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz örnek hesaplamalarda verilen faiz oranları kredi notu 1800 ve üzerinde olan müşteriler için hesaplanmıştır. Kredi notunuza göre bu faiz oranı değişiklik göstermektedir.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başvurusu için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Burada bulunan “hemen başvur” kısmına tıklayarak T.C. kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonu numaranızı girebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Ardından adres ve aylık gelir bilgilerinizi dolduracağınız ekran gelecektir. Bu ekranda yer alan bilgileri eksiksiz olarak tamamladığınızda kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankanın internet bankacılığı ve mobil uygulamaları üzerinden de kredi başvurularını yapabilir ve onaylanmış olan kredilerinizi, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak için banka müşterisi olan kişiler, internet bankacılığını kullanabilirler. Bu sayede acil nakit ihtiyacınız olduğu anda hemen bilgisayar başından giriş yapabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi ise kefil ya da evrak gerektirmeden, banka şubelerine gidip imza atmaya bile gerek olmadan hemen hesabınıza aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu başvurunun en büyük avantajı istediğiniz zaman başvuru yapabilmeniz ve kredinizi hemen kullanabilmenizdir. Bu başvuru yapmak için;

 • https://www.qnbfinansbank.com/ adresine tıklayın.
 • Ana sayfanın sağ üst kısmına bulunan “internet şubesi” kısmından giriş yapın.
 • Karşınıza açılan yeni sayfaya kimlik numaranız yad a müşteri numaranızı ve şifrenizi yazın. Şifreniz yoksa müşteri hizmetlerinden ya da “şifre al” bölümünden edinebilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrandaki ilgili bölüme yazın.
 • Girişinizi başarılı şekilde gerçekleştirdikten sonra menü kısmına gelin ve “krediler / kredi başvurusu” adımların talip edin.
 • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi bilgilerinizi girdikten sonra başvurunuz tamamlayın.
 • Onaylanan kredinizi hesabınıza aktararak hemen kullanamaya başlayın.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası başvuru koşulları nelerdir?

Finansbank aracılığı ile kredinize hemen başvuru yapabilmek ve kredinizin hemen onaylanmasını sağlamak istiyorsanız, bazı koşuları taşıyor olmanız gerekir. Finansbank, kredi notu düşük olan yani 900 civarında olan kişilere de kredi sağlayan bir bankadır. Ancak bu bankanın faiz oranları, kredi notunuza göre belirlenir. Kredi notunuz ne kadar yüksekse alacağınız kredin faiz oranı da o kadar düşük olacaktır.

Bu bankadan alacağınız kredi tutarına göre, banka tarafından kefil ya da ipotek istenebilir. İpotek belgesi genellikle 50 bin liranın üzerindeki krediler için istenmektedir. Bu tutarın altındaki ihtiyaç kredileri için bankaya kefil gösterilmesi yeterli olacaktır.

Finansbank’tan hemen kredi alabilmeniz ve kredinizin hemen onaylanması için aylık düzenli bir gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması gerekir. Geliri olan kişiler bunları bir belge ile kanıtlamalıdır. Bu belge, şirket ortakları ya da sahipleri için gelir bilançosu, maaşlı çalışanlar için de maaş yazısı ya da maaş bordrosu şeklindedir. Bu belge ile birlikte yanınızda hizmet dökümü belgenizin de olması, kredinizin onaylanmasının daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlar.

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası için gerekli belgeler nelerdir?

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi kampanyası için gerekli başvuruyu yaparken, banka müşterisi değilseniz yanınızda gerekli belgeleri bulundurmanız halinde, krediniz hemen almanız mümkündür. Banka müşterisi olmayan kişilerden aşağıda sayacağımız belgeler isteneceği için kredi verme süresi uzar. İstenilen belgeler ise şunlardır;

 • Kira geliriniz varsa, adınıza ait gayrimenkulü tapusu, kira kontratı ve kira gerilini aldığınız hesap dekontu
 • Faiz geliriniz varsa, bu hesabın bulunduğu hesap cüzdanı
 • Maaşlı olarak çalışıyorsanız maaş bordrosu ya da maaş yazısı ile birlikte çalıştığınız şirkete ait imza sürekleri ve vergi levhası gibi belgeler
 • Şirket sahibi ya da ortağıysanız vergi beyannamesi, gelir bilançosu, vergi levhası ve imza sirküleri
 • Kimliğinizin aslı ya da fotokopisi

Finansbank 3 ay ertelemeli kredi örnek ödeme tablosu nasıldır (güncel)?

Finansbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kullanabilmek için yukarıda saymış olduğumuz şartları taşıyor olmanız gerekir. Ayrıca bu krediye internet üzerinden başvur yapacaksanız yalnızca 35 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Bu tutarın üzerinde olan nakit ihtiyaçlarınız için banka şubelerine gitmeniz gerekir. Son dönemlerde yapılan faiz indirimlerinden sonra Finansbank’ın 3 ay ertelemeli kredisinin de faiz oranları değişmiştir. İşte güncel faiz oranları ile örnek ödeme tablosu…

 • Nakit ihtiyacınız 15 bin liraysa, bu bankadan 60 ay vade ile çekeceğiz kredinin faiz oranı %1,25 olacaktır. Bu krediye aylık olarak 380,90 lira ödersiniz. Kredinizin toplam geri ödeme tutarı ise 22.854,16 lira olacaktır. 3 ay ertelemeli olarak çekerseniz, 57 ay vadeden hesaplayabilirsiniz.
 • Bu bankadan 20 bin lira çekmek isterseniz de 60 ay vade için kredi faiz oranınız yine %1,25 olacaktır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar 30.471,94 lira olurken aylık taksit tutarınız 507,87 lira olur.
 • 60 ay vade ile 305 bin lira kredi almak istediğinizde ödeyeceğiniz aylık faiz oranı yine %1,25 olacaktır. Bu kredinin taksit tutarı 888,77 lira olurken toplam geri ödeme tutarı ise 53.326,24 lira olur.

Finansbank ihtiyaç kredisi çeşitleri nelerdir?

Finansbank 3 ay ertelemeli olarak birden fazla kredi seçeneği sunmaktadır. Bu bankadan nakit ihtiyaçlarınız için, ev almak için ya da taşıt almak için kredi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde birden fazla seçenek sunan bu bankanın kredi kampanalarından detaylı olarak bahsedelim;

Kredigo kredisi;

Kredigo, Türkiye’nin ilk kredi platformudur. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun bu uygulamayı indirerek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurunuzun sonucunu en kısa sürede görebilir ve onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredigo kredilerinin aylık faiz oranları %1,19’dan başlar. Bu faiz oranları kredi tutarına, vadesine ve müşterilerin kredi notuna göre değişir. Kredigo uygulaması sayesinde aşağıda sayacağımız avantajları da elde edebilirsiniz;

 • Bu uygulama sayesinde kredi danışmanlarından bilgi alma rahatlığı elde edersiniz.
 • Kredi için tek tıkla başvuru kolaylığı yaşarsınız.
 • Kredinizin onaylanması halinde hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Kredi bilgilerinizi ve başvuru sürecini bu uygulama ile takip edebilirsiniz.
 • Bu uygulamayı kullanarak kredi hesaplama da yapabilirsiniz.
 • Güncel olan kredi notunuzu bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Finansbank borç kapatma kredisi;

Finansbank, diğer bankalarda bulunan tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayabilme ve esnek ödeme planları ile bütçenizi rahatlatabilme avantajı sunmaktadır. Uygun faiz oranları ile alacağınız bu kredinin geri ödemelerini dilediğiniz ödeme planına uygun olarak yapmanız mümkündür. Bu ödeme planları banka tarafından kişiye özel olarak sunulmaktadır. Almış olduğunuz bu kredi ile karşı bankalarda olan kredilerinizi ücretsiz EFT yaparak kapatabilirsiniz.

Bu kredinin faiz oranları %0,89’dan başlar ve %1,43’e kabar değişir. Bu faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre belirlenmektedir. Finansbank’ın borç kapatma kredisi ile diğer bankalarda bulunan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatma imkânı elde edersiniz.

Diğer bankalardaki kredilerin tamamını kapatabilirken, kredi kartı borçlarınızı Finansbank tarafından belirlenen tutar kadar kapatmanız gerekir. Örneğin; başka bankadaki kredi kartı borcunuz 10.000 liraysa, almış olduğunuz bu krediden Finansbank tarafından 5.000 lirasını kapatmanız gerektiği bildirildiyse, siz bu tutanın altında kapatma yapamazsınız. O karta en az 5.000 lira ödemeniz gerekir.

Finansbank tarafından almış olduğunuz bu krediyle başka bankalardaki kredi borçlarınızı kapatmadan önce, bankaya önceden bilgi vermeniz gerekir.

Finansbank düşük kredi faiz oranı ile ihtiyaç kredisi;

Finansbank, piyasanın en düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisini sunar. Her türlü acil nakit ihtiyacınızda bu krediyi aylık %0,84’ten başlayan uygun faiz oranında kullanabilirsiniz. Üstelik hangi bankanın müşterisi olursanız olun, bu faiz oranında ve 60 ay vadeye kadar kredinizi hemen alabilirsiniz. Finansbank düşük faizli kredi için genel özellikler şöyledir;

Finansbank düşük faizli kredi faiz oranı, müşterilerin kredi notuna göre belirlenir. Bu durumda en yüksek faiz oranı %1,42 olarak uygulanır.

Bu krediyi 60 aya kadar vade ile alabileceğiniz gibi 3 ay erteleme avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede kredi geri ödemelerine 90 gün sonra başlarsınız. Finansbank düşük faizli kredi için başvurularınızı internet sitesinden, KrediGo uygulamasından, Alo Kredi hattından, müşteri hizmetlerinden, ATM’lerden, internet şubeden, mobil şubeden ya da banka şubelerinden yapabilirsiniz.

Kredinizi 1.000 liradan başlayan ve 50.000 liraya olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için kefilsiz, belgesiz ve koşulsuz olarak alabilirsiniz. Bu kredi için hayat sigortası ve dosya masrafı alınır. Bu masraflar kredi başlangıcında ve tek seferde kesilir.

Finansbank kredi hesaplama;

Finansbank ihtiyaç kredileri, şu andaki piyasa koşullarına göre en uygun faiz oranlarında sunulmaktadır. Bu bankada kredi notunuza göre faiz oranı uygulaması bulunur. En düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise aylık %1,27’dir. Bu faiz oranından dilerseniz, 3 ay ertelemeli olarak da kredi almanız mümkündür. Alacağınız kredinin toplam vade sayısı 36 ay olarak güncellenmiştir. Buna göre 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredinizi Finansbank’tan aldığınızda, toplam vade sayınız 33 ay olacaktır. Finansbank kredi hesaplama için birkaç örnek yapalım;

• Finansbank ihtiyaç kredisini 15.000 lira olarak ve 36 ya vadede alırsanız, aylık olarak 544,46 lira taksit ödersiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %1,27’dir ve toplam geri ödeme tutarı 19.600,42 lira olarak hesaplanır. Aynı tutarda krediyi 3 ay ertelemeli olarak alırsanız, toplam 33 ay vade için aylık ödeyeceğiniz tutar 581,77 lira olur.

• Finansbank ihtiyaç kredisini 36 ay vadede ve 30.000 lira tutarında alırsanız, aylık olarak 1.088,91 lira ödersiniz. Aylık %1,27 faiz oranına göre toplam geri ödeyeceğiniz tutar da 39.200,76 lira olarak hesaplanır.

Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları;

Finansbank taşıt kredisi, uygun faiz oranları ve 48 ay vadeye varan imkanlarla sunulmaktadır. Bu krediyi tercihinize göre sabit ya da esnek faiz oranı ile alabilirsiniz. Üstelik ödeme planınızı dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu kredinin masraflarını, kredi taksitlerinin içine ilave ederek ödeme imkânınız da bulunur. Finansbank taşıt kredisi başvurusu gelir belgesi, kimlik fotokopisi, ikametgâh belgesi ve satın alınacak aracın satış senedi veya faturası ile birlikte, Finansbank şubelerinden yapılmaktadır. Finansbank taşıt kredisi faiz oranı %1,79’dan sunulmaktadır. Bu faiz oranı herkes için geçerlidir ve kredi notuna göre değişmez.

Finansbank taşıt kredisini 48 ay vade ile 80.000 lira tutarında almak isterseniz, bu kredi için aylık olarak 2.687,31 lira ödersiniz. Toplam geri ödeyeceğiniz tutar ise 128.991,06 lira olur. Bu krediden %0,5 oranında tahsis ücreti talep edilecektir. Ayrıca araç kredisi alımlarında trafik sigortası ve kasko masraflarınız da olacaktır. Banka aracınızı ipotek altına alacağı için ipotek masrafları da dahil edilir. Bu masrafların tamamı düşüldükten sonra kalan tutar, araç kredisi olarak hesabınıza aktarılacaktır.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir