ING Banktan Anında Onaylı 60 Ay Vadeli Kredi

ING Banktan Anında Onaylı 60 Ay Vadeli Kredi

ING Bank, 150 yıldır bankacılık, sigortacılık ve varlık alanında faaliyet göstermektedir. Uluslararası çalışan en büyük finansal kurumlardan biridir. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda şubesi bulunan bu banka, müşterileri için özel kampanyalar düzenlemektedir. Her zamana yenilikçi ve müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla çalışır. Bu nedenle çok sayıda güncellenen kampanyası bulunmaktadır. Özellikle krediler alanında yapmış olduğu kampanyalar ile dikkat çeken ING Bank, müşterilerine özel faz oranları uygular. Kredi notunuz ne kadar yüksekse bu bankadan çekeceğini kredini faiz oranı da o kadar düşük olacaktır. Bu bankanın son dönemlerde en çok ilgi çeken kampanyasın ise 60 ay vadeli anında onaylı kredisidir. ING Banktan anında onaylı 60 ay vadeli kredi hakkında detaylı bilgi sunalım;

ING Banktan anında onaylı 60 ay vadeli kredi koşulları nelerdir?

ING Bank, nakit ihtiyaçlarınıza göre kredi kampanyaları düzenler. Bu kapsamda internetten başvuru yapabileceğiniz ve anında onay alabileceğiniz iki kredi kampanyası mevcuttur. Bunlardan biri e-kredi diğeri ise mini kredi seçeneğidir. Dijital kredi adını vermiş olduğu bu kredilerde 5.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için mini krediye, 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için de e-krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu kredilerin 60 ay vadeli olması, müşterilere ödeme kolaylığı sunmaktadır. Bu kredilerin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Mini kredi özellikler nelerdir?

Mini kredi, 5.000 lira ve altında olan nakit ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz kredi türüdür. Bu krediye 60 ay vade ile sahip olabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %2,41’den başlamaktadır. Bu faiz oranı kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Bu krediden binde beş oranında tahsis ücreti yani dosya masrafı alınmaktadır. Kredi notu 1850 ve üzerinde olan müşteriler için örnek ödeme tablosu şu şekildedir;

 • 5.000 lira kredi için aylık faiz oranı %2,59’dur. Bu krediyi 60 ay vade ile çekerseniz ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 176,51 lira olacaktır. Kredinizden 25 lira dosya masrafı alınır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.092,20 lira olacaktır.

TÜM KREDİLER İÇİN ULAŞABİLİRSİNİZ;

E-kredi özellikleri nelerdir?

E-kredi, 5.000 TL ve üzerinde olan nakit ihtiyaçlarınız için çıkarılmış olan dijital kredi kampanyasıdır. Bu krediden 50.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz. Faiz oranı %2,19’dan başlayan bu krediyi 60 ay vade ile çekebilirsiniz. Krediden binde beş oranında tahsis ücreti alınmaktadır. Teminat istenmeyen bu kredinin faiz oranı piyasa koşullarına ve kredi notunuza göre değişiklik gösterebilir. Kredi notu 1850 ve üzerinde olan kişiler için 50.000 liraya örnek ödeme tablosu aşağıdaki şekilde olacaktır;

 • 50.000 lira kredi için aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %2,19 olarak belirlenmiştir. Bu krediden toplamda 250 lira tahsis ücreti alınacaktır. Kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.665 liradır. Bu krediye toplamda geri ödeyeceğiniz tutar ise 99.909,60 liradır.

ING Banktan anında onaylı 60 ay vadeli kredi kampanyasından yukarıdaki faiz oranları ile faydalanabilmek için kredin notunuzun yüksek olması gerekir. Aynı zamanda ING müşterisiyseniz, bu krediyi almanız daha kolay olacaktır.

ING Banktan anında onaylı 60 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Eğer ING Bank müşterisiyseniz bu kredilerden faydalanabilmek için bankanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup hemen gönderebilirsiniz. Bunun dışında internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinde de başvurularınızı yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama yoluyla başvuru yapabilmeniz için bankanın size vermiş olduğu şifre ile bu uygulamalara giriş yapmanız gerekir. Başvurunuzun ardından krediniz dakikalar içinde onaylanır ve paranızı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredinizi almak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur.

ING Banktan anında onaylı 60 ay vadeli kredi için başvuru kanallarından biri de banka ATM’leridir. Bankanın ATM’sine giderek banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanmanız halinde kredi başvurusu seçeneğine hemen ulaşabilirsiniz. Buradan cep telefonu, kimlik numarası, aylık gelir ve istediğiniz kredinin tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler onaylanan kredilerini yine banka ATM’lerinden alabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin ise onaylanmış olan kredilerini banka şubelerinden almaları gerekir.

İnternet Bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından başvuru yapan kişilerin en önemli avantajı, kredi başvurularını istedikleri zaman yapabilmeleridir. Acil nakit ihtiyacınız olduğu anda, hafta sonu olsa bile ya da mesai saatleri dışında olsa bile kredinize başvuru yapma imkânınız bulunur. Bunun için banka müşterisi olmanız gerekir. Bu uygulamalara girerek, kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredinizi ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, çeşitli evrakları imzalamadan hemen kullanabilirsiniz.

Banka müşterisi olun ya da olmayın, 60 ay vadeli krediye başvuru yapmak için ING Bankın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinde bulunan kişiler gerekli olan bilgileri isteyerek başvuru yapacaktır. Başvurusu onaylanan kişiler kredilerini almak için banka şubelerine gitmelidir.

ING Bank anında onaylı 60 ay vadeli kredi hesaplama örnekleri (güncel);

ING Bank anında onaylı 60 ay vadeli kredi faiz oranları, geçtiğimiz günlerde güncellenmiştir. Bu krediye hemen sahip olmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Son yapılan indirimler ile örnek kredi hesaplama tablosundan aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • ING Banktan anında onaylı olarak 10 bin lira kredi almak isterseniz ve kredinizin vadesini 60 ay olarak belirlerseniz kredinizin faiz oranı %1,19 olur. Bu krediye aylık olarak 249 lira ödersiniz. Kredinizden 50 lira dosya masrafı alınır. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar da 14.955,60 lira olur.
 • Bu bankadan 20 bin lira olan krediyi yine 60 ay vadede almak isterseniz faiz oranınız %1,19 olur. Bu krediden 100 lira dosya masrafı alınır. Kredinizin aylık taksit tutarı 499 lira olurken ödeyeceğiniz toplam tutar da 29.911,209 lira olur.
 • 30 bin lira tutarından ve 60 ay vadeli olarak kredi almak isterseniz, yine aylık faiz oranınız %1,19 olacaktır. Bu krediden 150 lira dosya masrafı alınır. Kredinize 748 lira taksit ödersiniz ve toplam geri ödeyeceğiniz tutar da 44.866,20 lira olur.

ING Bank anında onaylı 60 ay vadeli kredi almak için hangi özelliklere sahip olmalısınız?

Bankalara, anında kredi gibi ürünlerini müşterilerine sunarken bazı koşulları taşımalarını da ister. Bir bankadan hızlı şekilde kredi alabilmek için o bankanın istediği koşuları sağlamanız gerekir. ING Bank anında onaylı kredi için istenen koşullar ise aşağıdaki gibidir;

 • 18 yaşından büyük olmanız.
 • Aylık düzenli bir gelirinizin olması
 • Hizmet dökümü belgenizde son üç aylık sigorta priminin ödenmiş olması
 • Kredi notunuzun yüksek olması ve en az 1500 seviyesinde olması
 • Başka bankalara olan borç miktarınızın aylık gelirinizi aşmıyor olması
 • Diğer bankalara olan borçlarınızı zamanında ve düzenli olarak ödüyor olmanız
 • ING Bank müşterisi olmanız ya da yeni müşteri olmak için başvuru yapmanız

Yukarıda sıraladığımız şartları taşıdığınızda, anında krediye hemen başvuru yapabilir ve paranızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde hesabınıza aktarabilirsiniz. ING Bank tarafından sunulan anında krediye mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından kolayca başvuru yapabilir ve 7/24 paranızı, hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik bu kredileri, 3 ay ertelemeli olarak da çekebilirsiniz.

ING Bank diğer ihtiyaç kredisi çeşitleri nelerdir?

ING Bank, standart ihtiyaç kredisi ile birlikte farklı kredi kampanyaları ile de müşterilerinin farklı ihtiyaçları için çözüm sunmaktadır. Bu bankadan borç transferi kredisi, kredi postam ya da taksitli destek hesap gibi kredilerden de faydalanmanız mümkündür. Sizlere bu kredilerin özelliklerinden ve detaylarından bahsedelim;

ING Bank borç kapatma kredisi;

Borçlarınızın arasında sıkıştığınızda, ING Bank’a başvuru yaparak uygun faiz oranlı borç transferi kredisinden faydalanabilirsiniz. Mevcut kredi faizlerinizin oranı ne olursa olsun bu kredi ile diğer bankalarda olan bütün kredilerinizi %0,99’dan başlayan faiz oranından yapılandırmanız mümkündür. Ayrıca esnek ödeme imkânlarından faydalanarak bütçenizi de rahatlatabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

 • Borç transferi kredisini 100.000 liraya kadar almanız mümkündür.
 • Bu krediyi 60 aya kadar vadelendirebilir hatta 3 ay erteleme özelliğinden de faydalanabilirsiniz.
 • Borç transferi kredisi ile yalnızca diğer bankalarda olan kredilerinizi birleştirme imkânınız vardır. Kredi kartı borçlarınızı bu kredi ile kapatamazsınız.
 • Borç transferi kredisi sayesinde ödemelerinizi tek çatı altıdan toplayabilir ve tüm kredilerinizin vadesini uzatabilirsiniz.

ING Bank taksitli destek hesap;

Destek Hesap, ING Bank tarafından sunulan kredili mevduat hesabıdır. Vadesiz hesabınızda para olmasa bile fatura ödemelerinizi yapabilir ya da acil nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda bu hesaptaki paranızı taksitli olarak alabilirsiniz. Destek hesapta buluna parayı, size verilmiş ön onaylı bir kredi olarak da düşünebilirsiniz. Üstelik taksitlerinizi 12 aya kadar belirleyebilir ve düşük tutarda geri ödeme yapabilirsiniz. Destek hesaptan kullandığınız taksitli para için imza ya da kefil gibi koşullar aranmaz. Banka şubelerine gitmeden bile paranızı hemen kullanabilirsiniz. Destek hesabınızda bulunan paranızı taksitli olarak 7/24 ve dilediğiniz yerden kullanma imkânınız bulunur.
Destek hesabınızda bulunan parayı dilerseniz, banka kartınızla yapacağınız alışverişler için de kullanabilirsiniz. Bu hesaba ayrı bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Destek hesabınız vadesiz mevduat hesabınıza bağlıdır ve bu hesaba para aktardığınızda, otomatik olarak destek hesabınızın borcu kapatılacaktır. Vadesiz hesabınızda para bulunsa bile taksili para kullanımı yapabilirsiniz.
Destek hesabınızın limiti ING Bank tarafından belirlenir. Bu limit dahilinde hesabınızdan 50 liradan başlayan tutarda taksitli para alabilirsiniz. Taksitlerinizi ise 3, 6, 9 ve 12 aylık vadelerde belirleyebilirsiniz.

ING Bank taşıt kredisi;

ING Bank taşıt kredisi ile hayalinizdeki arabayı dilediğiniz zaman ve kolayca alabilirsiniz. Bu krediyi daha uygun faiz oranları ile alabilmeniz için kaskonuzu ING Bank’tan yaptırabilirsiniz. Bu krediyi sıfır km olan araçlar ile 8 yaşına kadar olan araçlar için kullanma imkânınız bulunur. Taşıt kredinizi 3 aydan başlayan ve 60 aya aran vadeler ile alabilirsiniz.

ING Bank taşıt kredisinde alınan tahsis ücreti, kredinin ana para tutarının %0,5’ini geçmez. Bu krediyi alırken ferdi kaza sigortası yaptırma ya da hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz yoktur. Taşıt kredinizin teminatı için yalnızca alacağınız arabanın ipoteği yeterli olacaktır. Değeri 120.000 liranın üzerinde olan araçlar için kredi vadesi en fazla 48 aya kadar belirlenebilir.

ING Bank taşıt kredisinden dosya masrafı ile birlikte ipotek tesis ücreti de alınır. Bu kredinin faiz oranı %1,09’dan başlar. Taşıt kredisi başvurularınızı banka şubelerinden yapabilirsiniz. Banka şubesinden randevu almak için de ING Bank web sitesini kullanabilirsiniz.
ING Bank aracılığı ile 50.000 lira olan krediyi 60 ay vadede alırsanız, faiz oranı %1,09 olacaktır. Bu kredinin aylık taksit tutarı 1.208 liradır. Bu kredini geri ödenecek toplam tutarı 72.470 liradır.

ING %0,79 Faiz Oranlı 3 Ay Ertelemeli 50 Bin TL Kredi

ING ihtiyaç kredisi, şu anda 2020’nin en düşük faiz oranı ile sunulmaktadır. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişilerin hemen alabileceği bu kredi faiz oranı %0,79’dan başlar. Kredinizi 5.000 liranın üzerinde aldığınızda 3 ay erteleme avantajından da faydalanmanız mümkündür. Üstelik, 50.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı oldukça avantajlı ödeme koşulları ile hemen karşılayabilirsiniz ING Bank tarafından sunulan bu krediye başvuru yapmak için banka müşterisi olmanız gerekir.

ING Bank müşterisi olan kişiler başvuru için ING Mobil Bankacılığı ya da ING internet şubelerini kullanabilirler. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonra krediniz hemen alabilmek için kredi başvuruları ve bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ise hemen krediniz hesabınıza aktarabilirsiniz.

ING Bank müşterisi, değilseniz kredinizi almak için ing.com.tr adresinde bulunan başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa evraklarınız adresinize kadar teslim edilir ve krediniz hemen hesabınıza iletilir.

ING Bank tarafından verilen bu krediyi 60 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Kredi için uygulanan en yüksek faiz oranı ise %2,59’dur. Bu faiz oranları kredi notunuza göre belirlenir.

ING Bank kredi başvurusu hangi kanallardan yapılır?

ING Bank, son zamanlarda dijital bankacılık hizmeti sunmaya başlamıştır. Türkiye genelinde çok sayıda şubesi olmasına rağmen şubelerindeki personel sayısını azaltmıştır. Tüm müşterilerini internet ya da mobil bankacılığa yönlendirerek daha avantajlı krediler sunmaktadır. ING Bank’tan çok daha avantajlı faiz oranlarında kredi çekmek ya da daha avantajlı faizler ile yatırım yapmak isterseniz, mutlaka dijital kanalları kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu banka doğal olarak başvurularını da dijital olarak almaktadır.

ING Bank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve bu bankanın müşterisi değilseniz, başvuru için web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında evraklarınızı kurye ile teslim alabilirsiniz. Evraklarınızı teslim aldığınız gün krediniz de aynı anda hesabınıza yatar ve hemen kullanabilirsiniz.
• ING Bank kredi başvurusu için kullanabileceğiniz bir başka kolay yol ise internet şubedir. ING Bank müşterisi olan kişiler vakit kaybetmeden kredi kullanmak için internet şubeyi kullanabilirler. Bunun için internet bankacılığı müşterisi olmanız gerekir.
• ING Bank kredi başvurusu için diğer bir yöntem de mobil şubedir. ING Bank müşterisiyseniz hemen şifrenizi alarak mobil şubeyi kullanamaya başlayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu dilediğiniz zaman yapabilir ve onaylı kredinizi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
• ING Bank kredi başvurusu için ATM’leri de kullanabilirsiniz. Banka kartınızı kullanarak size en yakın ATM’den, “diğer işlemler” menüsünden başvurunuzu yapabilirsiniz.
• Kredinize hemen başvuru yapmak için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler müşteri hizmetleri aracılığı ile hemen başvuru yapma taleplerini iletebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir