CEPTETEB Anında Hesaba Düşen 5.000 – 100.000 TL Kredi (1,84 Faiz Oranı 36 Ay Vade)

CEPTETEB Anında Hesaba Düşen 5.000 – 100.000 TL Kredi (1,84 Faiz Oranı 36 Ay Vade)

CEPTETEB, TEB bankasının dijital bankacılık hizmetidir. Banka şubesi olmadan kolayca bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz CEPTETEB, aynı zamanda düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi imkânı da sunmaktadır. TEB müşterisiyseniz hemen CEPTETEB’li olmak için oturduğunuz yerden başvuru yapabilir ve kolayca hesabınızı açabilirsiniz. Eğer TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz yine online olarak başvurunuzu yapabilir ve banka çalışanlarının adresinize gelmesini sağlayarak gerekli evrakları imzaladıktan sonra hesabınızı açabilirsiniz. CEPTETEB, şubesiz bankacılık hizmeti sunduğu için kredilerinden masraf almaz ve düşük faiz oranları sunar. Ancak buradan alacağınız ihtiyaç kredilerinin miktarları düşük olacaktır. Sizlere CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi avantajının detaylı olarak açıklayalım;

CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi özellikleri nelerdir;

CEPTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye istediğiniz zaman, hafta sonu da dahil olmak üzere başvuru yapabilirsiniz. Banka şubesi derdi olmadığı için kredi başvurularınız otomatik olarak alınır ve hemen sorgulanır. Bu sorgulama sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Hizmet dökümü belgeniz e-devlet üzerinden, aylık gelir bilginiz SGK üzerinden ve kredi notu bilginiz de Findeks üzerinden dakikalar içinde sorgulanır. “Bu sorgulama sonucunda, banka kriterlerine uygunsanız yani kredi notunuz yüksekse, aylık düzenli bir geliriniz varsa ve son 6 aylık sigorta priminiz düzenli olarak ödenmişse başvurunuz olumlu sonuçlanır.” Kredinizi ise yine banka şubesine gitmeye gerek kalmadan anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

 • CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi kampanyasından 1.000 liradan 30.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz.
 • Bu kredinin faiz oranı belirlemiş olduğunuz vadeye göre değişmektedir. Buna göre faiz oranları %1,99 ile %2,60 arasında olacaktır.
 • Bu krediden 3 aydan 60 aya kadar vade seçenekleri ile faydalanmanız mümkündür. Kredi geri ödemenizi eşit taksitler halinde yapabilirsiniz.
 • Bu krediyi gelir belgesi ya da kefil istenmeden kolayca alabilirsiniz.
 • Bu krediden kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Krediden alınan tek masraf hayat sigortasıdır. Yapılacak olan hayat sigortası ise yaşınıza, kredi tutarına ve cinsiyetinize göre değişecektir.
 • Bu krediye 18-65 yaş aralığında olan kişiler başvuru yapabilir.
 • Bu krediyi aldıktan sonra ödemelerinizi CEPTETEB internet şubesinden, mobil şubeden, destek merkezinden ya da TEB ATM’lerinden yapabilirsiniz.

%1,99 ‘dan başlayan faiz oranları ile bu krediye başvurunuzu yaptıktan ve başvurunuz onaylandıktan sonra tek tıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu kredini örnek ödeme planını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Bu bankadan 5.000 lira kredi çektiğinizde 12 ay vade ile kredinizi çekerseniz aylık faiz oranınız %2,15 olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 489,80 liradır. Toplam geri ödeme tutarınız ise 5.877,59 lira olacaktır.

5000 liralık olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz aylık faiz oranı %2,60 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 185,33 liradır. Geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.119,91 lira olacaktır.

CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

CEPTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi kampanyasından yaralanabilmek için başvurularınızı internet sitesinden, internet bankacılığından ya da mobil uygulamadan yapabilirsiniz. Banka müşterisiyseniz başvurularınız için internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Başvuru sonuncunuz birkaç dakika içinde belli olur ve paranız hesabınıza hemen aktarılır. Banka müşterisi değilseniz internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. İstediğiniz yere gelen banka görevlileri gerekli imzaları alarak, kredinizi hesabınıza aktaracaktır. Banka görevlileri en kısa sürede sizinle iletişim sağlar ve onaylanan kredinizi yine en kısa sürede hesabınıza aktarır.

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi için internet sitesinden başvuru nasıl yapılır?

Banka müşterisi değilseniz, bu krediye başvurmak için internet sitesine girmeniz gerekir. Burada yer alan başvuru formundaki bilgileri tek tek sorgulamanız halinde kredinize oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Bu form alındıktan sonra ilk olarak kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda yer alan güvenlik kodunu girmeniz gerekir. Bu bilgileri girdikten sonra ön onay alınır. Arından kredi bilgilerini dolduracağınız form açılır. Bu forma, istediğiniz kredi miktarını ve istediğiniz vadeyi yazmanız gerekir.

Arından gelen sayfalarda ürün bilgisi adres bilgileriniz, kimlik bilgileriniz, ziyaret edileceğiniz adres bilgisi ve özet kısmı yer alacaktır.

Bu sayfalarda yer alan bilgileri de tamamladıktan sonra krediniz onaylanırsa, ziyaret için bir tarih belirlemeniz istenir. Müsait olduğunuz tarihi öğrenmek için banka yetkilileri tarafından aranırsınız. Belirtmiş olduğunuz adrese, müsait oldunuz tarih ve saatte kredi evraklarınız teslim edilir ve imzalarınız alınır. Aynı gün içinde paranız hesabınıza aktarılır ve rahat rahat kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi için mobil bankacılık başvurusu nasıl yapılır?

Eğer CEBTETEB müşterisiyseniz, yukarıdaki gibi uzun bir form doldurmanıza gerek kalmaz. Zaten bilgileriniz bankada mevcuttur. Bu nedenle, kredi başvurunuzu dakikalar içinde yapabilirsiniz. Bunun içince öncelikle cep telefonunuza bankanın mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Ardından CEBTETEB tarafından size verilmiş olan müşteri numarası ve şifre ile bu uygulamaya giriş yapmalısınız. Giriş yapmanızın ardından “menü” kısmına gelerek, “kredi başvurusu” seçeneğini tıklamalısınız. Buradan, istediğiniz kredi miktarını ve vadeyi girdikten sonra hemen başvuru yapabilirsiniz.

Mobil uygulamayı kullanarak kredi başvurusu yapmanızın en büyük avantajı, onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilmenizdir. Banka şubesine gitmeden ya da banka temsilcilerinin sizi ziyaret etmesini beklemeye gerek kalmadan, onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilir ve harcamaya başlayabilirsiniz.

CEBTETEB anında hesaba düşen 5000 TL kredi için internet bankacılığı başvurusu nasıl yapılır?

CEBTETEB anında hesaba düşen 5000 TL kredi için başvurularınızı internet bankacılığını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapmak için CEBTETEB internet sitesine gelmeniz gerekir. Bu sitenin sağ üst köşesinde yer alan “internet şubesi” kısmından, yine size verilmiş olan müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yapmalınız. Şifrenizi unuttuysanız, buradan yardım almanız mümkündür. Giriş yapmanızın ardından mobil bankacılıkta olan adımları takip ederek hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra, yine banka şubesine gitmeye ya da banka temsilcilerini beklemeye gerek kalmadan, onaylanmış olan kredinizi hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemler ile kredinizi hemen alabilmek için 7/24 başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Hafta sonu olsa bile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. Bütün bunlarla birlikte, CEBTETEB dünyasının fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi için ATM’lerden başvuru nasıl yapılır?

TEB bankasının dijital bankacılık hizmeti olan CEBTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye hemen sahip olmanızın bir başka yolu da banka ATM’lerini kullanmanızdır. TEB ATM’lerinden birine giderek banka müşterisi olmasanız bile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kartı ya da kredi kartınız varsa, kredi başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı ATM’ye taktıktan sonra krediler ve başvuru kısımlarına gelerek, istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girdikten sonra hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında ise yine ATM’lerden paranızı alabilirsiniz.

Banka müşterisi olmayan kişilerin bu krediye ATM’lerden başvuru yapabilmesi için kartsız işlemler menüsüne girmeleri gerekir. Bu menüden, kredi başvurularını seçerek cep telefonu, aylık gelir ve kimlik numarası gibi bilgilerinizi girdikten sonra hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa, kredinizi almak için en yakın TEB şubesine gitmeniz gerekir. Çünkü kredinizin hesabınıza aktarılması için imzalamanız gereken evraklar olacaktır.

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5000 TL kredi için destek merkezinden başvuru nasıl yapılır?

Destek merkezi, müşteri hizmetleri anlamına gelir. CEBTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye hemen sahip olmak için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Telefonla başvurunuz alınır ve gerekli bilgiler telefonda istenir. Kredi başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır. Başvuru işlemleriniz, müşteri hizmetlerindeki personel tarafından yapılır. Onaylanmış olan krediniz banka müşterisiyseniz hemen hesabınıza aktarılır. Banka müşterisi değilseniz, evraklarınızı adresinize isteyebilirsiniz. Evraklarınızı adresinizde imzaladığınız gün, kredini hesabınıza aktarılacaktır.

CEBTETEB ile anında hesaba düşen 5.000 TL kredi alma koşulları nelerdir?

Bir bankanın sunmuş olduğu anında kredi avantajından yaralanmak için ya o bankanın müşterisi olmanız ya da bazı koşulları taşıyor olmanız gerekir. CEBTETEB, zaten online bankacılık hizmeti veren bir platformdur. Bu platformdan kolay kredi almak için de ya CEBTETEB müşterisi olmanız ya da aşağıda sayacağımız koşulları taşıyor olmanız gerekir.

 • Öncelikle kredi notunuz yüksek olmalıdır. Her banka gibi CEBTETEB tarafından da kredi notuna bakılır. Anında verilen krediler için kredi notunun yüke olması gerekir. Kredi notunuz 1500 ve üzerinde ise bu avantajlı krediyi hemen alabilirsiniz.
 • Bu krediyi alabilmek için aynı zamanda aylık gelirinizin de olması gerekir. Eğer belgeleyebildiğiniz bir geliriniz varsa hemen bu krediye başvuru yapabilir ve kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz.
 • Bu şartların yanında bir de sigorta bilgilerinize bakılır. Eğer son altı aylık sigortanız yattıysa, CEBTETEB’in bu avantajlı kredisine anında sahi olabilirsiniz.

CEBTETEB anında hesaba düşen kredi örnek ödeme tablosu;

CEBTETEB anında hesaba düşen kredi ile 1.000 liradan 50.000 liraya kadar nakit ihtiyaçlarınız karşılamaktadır. Bu platform aracılığı ile kolayca kredinizi alabilir ve hemen hesabınız aktarabilirsiniz. Yukarıda saydığımız koşuları sağlıyorsanız, 50 bin liraya kadar anında kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bu kredinin örnek ödeme planlarını güncel haliyle açıklayalım;

 • CEBTETEB aracılığıyla 10 bin lira kredi almak istediğinizde 60 ay vade için %1,25 faiz oranı ödersiniz. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 253,93 lira olacaktır. Bu krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 15.236,20 liradır. Bu krediden tahsis ücreti alınmaz ve yıllık maliyet oranı %19,5620’dir.
 • Nakit ihtiyacınız 20 bin liraysa ve 60 ay vade ile kredi almak istiyorsanız, kredinizin faiz oranı yine %1,25’ten hesaplanacaktır. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 507,87 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar 30.472,01 lira olurken kredinin yıllık maliyet oranı %19,5617 olacaktır.
 • Bu bankadan 60 ay vade ile 50 bin lira kredi almak istediğinizde kredinizin faiz oranı yine %1,25 olacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 1.269,67 lira olur. Kredinizin yıllık maliyet oranı %19,5618 olurken geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 76.180,29 lira olacaktır.

CEPTETEB anında hesaba düşen kredi avantajları nelerdir?

CEPTETEB anında hesaba düşen kredi avantajlarından yararlanmak için TEB müşterisi olmanız ya da CEPTETEB müşterisi olmanız gerekir. Bu sayede, yukarıda bahsettiğimiz başvuru kanallarından birini deneyerek hemen başvurunuzu yapabilir ve krediniz hemen alabilirsiniz. Bu kredinin avantalarından aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • CEPTETEB, şubesiz bankacılık hizmeti olduğu için müşterilerinden ek masraflar almaz. Kredisinin en büyük avantajı ise dosya masrafı olmamasıdır. Normal şartlarda bankalardan kredi aldığınızda, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı ödersiniz. CEPTETEB, bu masrafı hiçbir müşterisinden almamaktadır.
 • CEPTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye, yukarıda saydığımız başvuru kanallarını kullanarak, 7/24 başvuru yapma imkânınız bulunur. Bu sayede, acil nakit ihtiyaçlarınızı, istediğiniz anda karşılayabilirsiniz.
 • CEPTETEB müşterisi olduğunuz için zaten banka hesabınız yani vadesiz mevduat hesabınız olacaktır. Eğer hesabınız yoksa, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak hemen hesabınızı açabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında ise paranızı, hiç beklemek zorunda kalmadan ya da banka şubelerine gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Onaylanmış olan kredilerinizi hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile, oturduğunuz yerden hesabınıza aktarma imkanız bulunmaktadır.

CEPTETEB anında kredi başvurusu ve sonuçlanma süreci nasıldır?

CEPTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye banka müşterisi olan kişiler internet bankacılıklarını ya da mobil bankacılıklarını kullanarak 7/24 başvuru yapabilirler. Başvuru sonucuz dakikalar içinde belli olur ve onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişilerin form doldurmak, hafta sonunu ya da tatil günlerini beklemek gibi dertleri olmaz. Ne zaman acil nakit ihtiyacınız olsa hemen başvurunuzu yapabilirsiniz ve kredinizi alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Banka müşterisi olmayan kişiler de kredilerini hemen alabilmek için web sitesinde buluşan başvuru formunu doldurabilirler. Başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Sonuç olumluysa, banka yetkileri tarafından aranırsınız. Sizin istediğiniz bir adrese ve sizin belirlediğiniz bir günde evraklarınız gönderilir. Evraklarınızı teslim aldığınız gün krediniz de hesabınıza aktarılır.

Kredi başvurunuzdan sonra sonuçlanma süreci normal şartlar altında 3 dakika sürer. Başvurunuzun sonucu 3 dakika içinde cep telefonunuza gönderilir. Eğer kefil ya da gelir belgesi gibi evraklar ya da teminatlar istendiyse, başvurunuz bir iş günü sonra sonuçlanacaktır.

CEPTETEB Anında Hesaba Düşen Kredi Güncel Faiz Oranları Nasıldır?

CEPTETEB, şubesiz bankacılık olduğu için yeni müşterilerine önem vermektedir. Bu nedenle yeni müşterileri olacak kişiler, eğer kredi notları yüksekse uygun faiz oranlarından yararlanabilirler. Bu bankadaki kredi faiz oranları vade sayısına ve kredi notuna göre belirlenir.

Buna göre;

• CEPTETEB kredinizi hoş geldin faizi ile almak isteyen yeni müşteriler, kredi notları 1850 ve üzerinde olduğunda ve kredilerini 34 ay vadeye kadar kullandıklarında %0,99 gibi avantajlı faiz oranından yararlanabilirler. Bu kredi faiz oranı, kredi tutarına göre değişmez.

• Bahar kredisi kampanyası kapsamında ise CEPTETEB ya da TEB müşterisi olan kişiler başvuru yaptıklarında, kredi notuna önem verilmeden 36 ay vadeye kadar olan tüm kedi tutarları için %1,14 gibi avantajlı faiz oranından yararlanabilirler.

• CEPTETEB kredileri için en düşük faiz oranı, yeni müşteriler dışındaki müşteriler için %1,05’den başlar. En yüksek kredi faiz oranı ise %1,60 olarak uygulanır. Hangi ornata kredi verileceği, müşterilerin kredi notuna göre belirlenir.

2022 ANINDA ONAYLI KREDİLER;

HEMEN ONAYLI İHTİYAÇ KREDİLERİ : 20.000 TL – 100.000 TL KREDİ

PTT KREDİ BAŞVURUSU – ANINDA ONAYLI 30 BİN TL – HEMEN BAŞVURUN

ZİRAAT BANKASI DEVLET DESTEKLİ 30 BİN TL KREDİ 

FİNANSBANK ANINDA 40 BİN TL KREDİ 

CEPTETEB diğer avantajları nelerdir?

CEPTETEB, yalnızca kredi alabileceğiniz bir platform değildir. Her geçen gün müşteri sayısı artan ve her geçen gün kendini daha çok geliştiren CEPTETEB, vadeli mevduat hesabından kredili mevduat hesabına kadar çok sayıda avantaj da sunmaktadır. Bu bankadan dilerseniz vadeli mevduat hesabı açarak paranız değerlendirebilir, isterseniz nakit ihtiyaçlarınızda hızlı kredi başvurusu yapabilir, dilerseniz de kredili mevduat hesabı açarak, hesabınızda para olmasa bile ödemelerinizi düzenli şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca CEPTETEB kredi kartına sahip olarak da çok sayıda avantajdan faydalanabilirsiniz. Sizlere bu avantajlardan detaylı olarak bahsedelim;

CEPTETEP vadeli mevduat hesabı nedir ve özellikleri nelerdir?

CEPTEEP vadeli mevduat hesabı, her zaman kazandıran faiz oranları sunmaktadır. Hesabınızı online kanallardan açtırdığınızda, çok daha yüksek vadeli hesap faizinden yararlanabilirsiniz.

Bu hesabın getirileri paranızın değerine ve vade gününe göre değişmektedir. Ne kadar vadede ne kadar tutarı para için ne kadar kazacağınızı hesaplamak istiyorsanız, adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adresten hemen kazancınızı hesaplayabilir hem de hesabınızın açılması için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Birikim yapmak isteyenlere CEPTETEB marifetli hesap;

CEPTETEB marifetli hesap, rahat rahat birikim yapmak isteyenler için oldukça güzel bir alternatif olarak sunuluyor. Bu hesap sayesinde birikimlerinizi gecelik olarak değerlendirirsiniz ve her gün paranızdan faiz kazanırsınız. CEPTETEB marifetli hesabınızı kullanarak hem bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de birikimlerinizin değerIenmesini sağlayabilirsiniz.

Avantajlı hoş geldin paketi olan bu hesabın daha pek çok avantajı bulunmaktadır. CEPTETEB marifetli hesap sahibi olmak için internet ya a mobil şubeyi kullanabilirsiniz. CEPTETEB marifetli hesap özellikleri ve avantajları ise şöyle açıklanabilir;

• Günlük vadeli hesap olarak açılan marifetli hesap sayesine birikimleriniz her gün faiz kazanır.
• CEPTETEB marifetli hesap açtıran kişiler 30 gün boyunca hoş geldin avantajından yararlanabilir. Devam faiz oranları ise diğer bankalara göre oldukça yüksektir.
• Bu hesabın minimum açılış tutarı yoktur. İçeride ne kadar paranız varsa o kadar değerlenir. İçerde paranız olmasa bile CEPTETEB marifetli hesabınızı açabilirsiniz. Ancak faiz geliri kazanmak için hesabınızda 2.500 liranızın olması gerekir.
• CEPTETEB marifetli hesaptan hesap işletim ücreti alınmaz. Ayrıca hesabınızdan yapacağınız havale ve EFT işlemleri için de ücret ödemesizsiniz. Hesabınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarınız için de ücret alınmaz.
• CEPTETEB marifetli hesap tanışma faizi %8,5’tur. Devam faiz oranı ise içerideki birikimine göre değişir.

CEBTETEB kredi hesaplama;

CEBTETEB tarafından sunulan avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından önce hesaplama yapmak ve ne kadar ödeyeceğinizi önceden öğrenerek isterseniz, bankanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Almak istediğiniz kredi miktarına göre ne kadar ödeyeceğinizi, adresine tıklayarak hesaplayabilirsiniz. CEBTETEB kredileri 36 ay vadeye kadar ve en fazla 50.000 liraya kadar sunulmaktadır.

Bu kredilerden hemen faydalanmak için tek bir başvuru yapanız yeterlidir. Uygun faiz oranları ve masrafsız olan bu krediye hangi tutarda ne kadar ödeyeceğinizi şöyle açıklayalım;

CEPTETEB kredisine 36 ay vadeli olarak ve 10.000 lira için başvuru yaptığınızda, geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı 12.855,26 lira olur. Bu kredi için aylık taksit tutarı 357,92 liradır. Krediden alınacak olan dosya masrafı tutarı 52,50 lira olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,1601 olarak hesaplanır. Kredinin aylık faiz oranı ise %1,20’dir.
• CEPTETEB kredisine 36 ay vadeli olarak ve 20.000 lira için başvuru yaptığınızda, geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı 25.770,43 lira olur. Bu kredi için aylık taksit tutarı 715,84 liradır. Krediden alınacak olan dosya masrafı tutarı 105 lira olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %19,1597 olarak hesaplanır. Kredinin aylık faiz oranı ise %1,20’dir.

Cepteteb 100.000 TL’ye Kadar 3 Ay Ertelemeli Kredi;

CEPTETEB 100.000 TL’ye 3 ay ertelemeli kredi, kefil ve teminat olmadan, evrak teslim etme derdiyle uğraşmadan, oturduğunuz yerden alabileceğiniz bir kredidir. Bu krediye TEB ve CEPTETEB müşterisi olan herkes başvuru yapabilmektedir. Eğer müşteri değilseniz, CEPTETEB resmî sitesine girerek buradaki başvuru formunu doldurmanız, başvurunuzu oturduğunuz yerden yapmanız için yeterlidir.

Bu kredinin aylık faiz oranı müşterilerin kredi notuna göre belirlenir. Hoş geldin faiz oranı aylık %1,45’ten başlar. Bu oran hem yeni müşteriler hem de kredi notu 1879 üzerinde olanlar için geçerlidir. Eski müşteriler için aylık faiz oranı %1,59 ile %1,89 arasında değişmektedir. Bu krediye 18-70 yaş aralığında olan herkes başvuru yapabilmektedir. Üstelik banka müşterisi olan kişilerden bu kredi için tahsis ücreti alınmaz.

CEPTETEB 100.000 TL’ye krediyi en fazla 36 ay vadeye kadar alabilirsiniz. Bu krediyi 36 ay vadeli olarak almak istediğinizde ve aylık faiz oranınız %1,59 olarak belirlendiğinde, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 3,865,55 lira olur. Geri ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı ise 139.159,90 lira olarak hesaplanır.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir