TEB’den Günde 14 TL’ye 10.000 Lira Kredi

TEB’den Günde 14 TL’ye 10.000 Lira Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası olan TEB, müşterilerine özel olarak sunduğu ekonomik kampanyalar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bu bankanın müşterilerine özel olarak yapmış olduğu kredi kampanyaları ve kredi kartı kampanyaları mevcuttur. Banka, CEPTETEB adını verdiği dijital bankacılık hizmeti ile hem kredi maliyetlerini düşürmekte hem de müşteri sayısını arttırmaktadır. Bu dijital bankacılık sayesinde kredinize kolayca başvuru yapabilir ve kredinizi hemen çekebilirsiniz. TEB bankasının son dönem kampanyası ise pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Bu kampanyadan ihtiyaç kredisi alırsanız örneğin 10.000 lira kredileriniz için 48 ay vade ile yalnızca günde 14 TL ödeyebilirsiniz. Sizlere TEB’den günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi verelim;

TEB’den günde 14 TL ‘ye 10.000 lira kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

TEB aracılığıyla günde yalnızca 14 TL ödeyerek 10.000 lira kredi alabilmek için banka şubelerine başvuru yapabilir ya da bankanın internet bankacılığı mobil uygulama, SMS bankacılığı ve ATM kanallarından başvuru yapabilirsiniz.

Günde 14 TL ödeyerek alacağınız bu kredinin faiz oranı %2,85 olarak belirlenmiştir. Bu krediye 48 ay vade ile sahip olabilirsiniz. Krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 427 lira olacaktır. Krediye ödeyeceğiniz toplam geri ödeme tutarı ise 20.495,72 liradır.

TEB’den alacağınız bu krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası masrafı alınacaktır. Sigorta masrafı ise krediyi çeken kişinin yaşına, kredinin vadesine ve kredinin tutarına göre değişmektedir.

TEB’den alacağınız bu kredilere yalnızca 10.000 lira için değil, 100.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı sabittir ve kredi tutarına ya da vadeye göre değişmez. 1.000 liradan 100.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için bu krediden aylık %2,85 faiz oranı ile faydalanabilirsiniz.

TEB’den günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB’den günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi alabilmek için başvurularınızı çeşitli yollar ile yapabilirsiniz. Bu yolları aşağıdaki şekilde açıklamak mümkündür;

 • Başvurularınızı bankanın internet sitesinden yapabilirsiniz. Ana sayfada yer alan “hemen başvur” kısmına tıklayarak karşınıza gelen formda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Kişisel belgilerinizi, adres bilgilerinizi, çalışma ve gelir bilgilerinizi ve istediğiniz kredi tutarı gibi bilgileri girdikten sonra formu göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınır. 24 saat içinde sonuçlanır ve tarafınıza bildirilir. Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesine giderek alabilirsiniz.
 • Bankanın müşterisiyseniz form doldurma ya da banka şubesine gitme gibi işlerle uğraşmadan kredinize başvuru yapabilirsiniz. Bankanın size vermiş olduğu şifreyi kullanarak internet bankacılığından giriş yapabilir ve krediler bölümünde yer alan başvuru kısmından hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kredinizi yine banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • TEB mobil uygulamasını kullanarak da ihtiyaç kredinizi için başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru için yine bankanın size vermiş olduğu şifreyi kullanmanız gerekir. Mobil uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra menü kısmında yer alan “krediler-kredi başvurusu” seçeneklerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra paranızı, yine banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • TEB’den günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi almak için başvurularınızı TEB Çağrı merkezinden de yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda bu çağrı merkezini arayarak kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve paranızın hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz, çağrı merkezinden yapacağınız başvurunu onaylanması halinde kredinizi almak için en yakın TEB şubesine gitmeniz gerekir.

TEB güncel kredi hesaplama tablosu;

TEB bankasının sürekli olarak güncellenen kredi kampanyaları bulunmaktadır. Bu banka, genellikle müşterilerinin kredi notuna göre faiz oranı belirler. Bankadan 100.000 liraya kadar kredi almanız mümkündür. Kredi faiz oranı yalnızca kredi notuna göre belirlenir, vadeye ya da kredi tutarına göre değişmez. Bu koşullara göre örnek ödeme planlarından aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

 • Bu bankadan 10 bin lira olan kredinizi 36 ay vade ile çekmek istediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 379,10 lira olur. Kredinin faiz oranı %1,49’dur. Bu krediden 52,5 lira dosya masrafı alınacaktır.
 • Bu bankadan 20.000 bin lira kredi çekmek istediğinizde ve vadenizi 60 ay olarak belirlediğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı, 546,21 lira olur. Kredinin faiz oranı %1,49’dur ve bu krediden 105 lira dosya masrafı alınır.
 • Bu bankadan 60 ay vade ile 30.000 lira kredi almak istediğinizde faiz oranınız yine aynı olacaktır. Buna göre ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 819,32 liradır. Dosya masrafı ise 157,5 lira olarak alınacaktır.
 • Nakit ihtiyacınız 50.000 liraysa ve 60 ay vade ile çekmek isterseniz kredinizin faiz oranı yine %1,59 olacaktır. Bu koşullarda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.365,53 lira olur. Bu krediden alınacak dosya masrafı tutarı ise 262,5 liradır.

TEB kredi başvurusu için istenilen koşular nelerdir?

TEB aracılığı ile kredinizi hemen almak istiyorsanız, bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Her bankada olduğu gabi bu bankada da kredi başvurunuzun hemen onaylanması için bazı şartları taşıyıp taşımadığınıza bakılır. Bu şartların neler olduğunu açıklayalım;

 • Kredinizi almak için ilk olarak bu krediyi ödeyecek kadar aylık gelirinizin olması gerekir. Bilindiği gibi kredi taksitleri genellikle aylık taksitler halinde ödenir. Bu taksitleri ödemeye yetecek kadar gelirinizin olması istenir.
 • Aylık gelir aldığınızın kanıtı olan son altı aylık sigorta primlerinizin de ödenmiş olmasına bakılır. Kanunlara göre son altı aylık sigorta primleri ödenemeyen kişiler kredi alamazlar. Hizmet dökümü belgenizde, son altı aylık sigorta primlerinizin ödendiği yazıyorsa, kredi başvurunuz hemen onaylanır.
 • Kredinizi hemen alabilmek için bir başka önemli koşul ise kredi notudur. Kredi notunuz 1500 ve üzerindeyse, kredi başvurularınız hemen onaylanır. Bu kredi notuna ulaşabilmek için de diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı düzenli ödemeniz gerekir. Ayrıca diğer banklara olan borç miktarınızın da yüksek olmaması önemlidir.

TEB günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

TEB günde 14 TL’ye 10.000 lira kredi başvurusu için bankanın, internet bankacılığı uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kredi başvurularınızı 7/24 yapabilir ve onaylanmış olan kredinizi banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, hafta sonlarını beklemek zorunda kalmadan, tatil günlerini dert etmeden ve mesai saatlerini takip etmeden kullanabilirsiniz. Onaylanan kredinizi 7/24 hesabınıza aktarma imkânınız bulunmaktadır. İnternet bankacılığından bu krediye başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.;

 • Öncelikle https://www.bikredi.net/wp-admin/post.php?post=457&action=edit adresine tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açıla sayfa, TEB bireysel bankacılık giriş sayfası olacaktır. Ticari olarak giriş yapmak istiyorsanız, bankanın internet sitesine girerek, ana sayfasında sağ üst köşesinde bulunan kısmından “kurumsal” kısmına tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan kullanıcı kodu ya da adı ile birlikte parola bilgilerinizi girmeniz gerekir. Parolanız henüz yoksa, TEB müşteri hizmetlerini arayarak hemen alabilirsiniz. Bu kısımda isterseniz kimlik numaranız ve parolanız ile de giriş yapabilirsiniz.
 • Henüz CEPTETEB müşterisi değilseniz, “CEPTETEB müşterisi olmak istiyorum” kısmını tıklayarak hemen müşteri olmak için başvurunuzu da yapabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girdikten sonra sisteme girişiniz sağlanır.
 • Ardından “kredi/ kredi başvurusu” adımlarını takip ederek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

TEB kredi başvuru mobil bankacılıktan nasıl yapılır?

TEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye hemen sahip olmak için mobil bankacılığı da kullanabilirsiniz. Mobil bankacılık aracılığı ile başvuru yapabilmek için aşağıda vereceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • Başvurunuzu yapabilmek için öncelikle TEB müşterisi olmanız gerekir. Banka tarafından size özel olarak verilen şifreyi ve müşteri numarasını yanınızda hazır bulundurun.
 • Cep telefonunuza TEB Mobil uygulamasını indirin. Bu uygulamaya ücretsiz sahip olmak için cep telefonunuzun uygulama sağlayıcılarından indirme işleminizi yapın.
 • Giriş yapmak için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanın.
 • Ekranın sol köşesinde bulunan menü kısmına gelerek “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi gibi kısa bilgileri girdikten sonra hemen başvurunuzu tamamlayın.
 • Beş dakika içinde onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktarın ve kullanmaya başlayın.
 • Mobil bankacılık uygulamasını kullanarak 7/24 kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi yine istediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz.

TEB’den günde 14 TL’ye 10.000 TL kredi başvurusu, web sitesinden nasıl yapılır?

TEB tarafından sunulan bu avantajlı krediden hemen faydalanmak için banka müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Bu başvur için web sitesinde bulunan başvuru formunu birkaç adımda doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandıktan sonra banka yetkilileri tarafından aranırsınız ve eksik kalan bilgileriniz alındıktan sonra krediniz hesabınıza aktarılır. Bu başvuruyu yapabilmek için aşağıda sıralayacağımız adımları takip edebilirsiniz.

• Başvuru için https://www.teb.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 adresine tıklayarak başvuru formu sayfasına ulaşmanız gerekir.
• Karşınıza açılan sayfadaki ilk adımda kimlik numarası, cep telefonu, ABD ile herhangi bir bağlantınız olup olmadığı, ekrandaki güvenlik kodu gibi bilgileri girmelisiniz. Ardından kişisel bilgilerin koruması hakkındaki kutucuğu da işaretleyip “devam” kısmına tıklayın.
• İkinci aşamada almak istediğiniz kredi bilgilerine ulaşırsınız. Burada kredi tutarını ve kredi vadesini girerek ödeme planınızı oluşturun.
• Üçüncü aşamada çalışma, gelir ve adres bilgilerinizi girmeniz istenir. Ev ve iş adresiniz ile birlikte ne iş yaptığınız ve aylık ne kadar gelir elde ettiğiniz gibi bilgileri girmelisiniz.
• Son aşamada ürün bilgileri yer alır. Almak istediğiniz krediyle ilgili detayları inceledikten sonra bu aşamada başvurunuzu onaylayın ve gönderin.
• Başvurunuz bir iş günü içinde sonuçlanır ve onaylanan kredinizi hemen alabilirsiniz.

TEB SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB SMS ile kredi başvurusunu da 7/24 yapabilirsiniz. TEB müşterisi olan ya da olmayan herkes, SMS yoluyla kredilerine başvuru yapabilirler. TEB SMS bankacılığı numarası 4466’dır. Bu numaraya, gerekli bilgileri girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Her bankada olduğu TEB aracılığı ile de alınan SMS kredi başvurusu ön onaylıdır.

SMS yoluyla başvuracağınız kredi tutarı da bellidir. TEB aracılığı ile hem bireysel hem de ticari olan kredilere SMS yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Ancak bireysel kredilerde 12.500 liraya kadar kredi alımı yapabilirsiniz. SMS kredi daha fazla tutar için verilmez. Ticari olarak verilen TEZ kredi ise 50.000 liraya kadar verilmektedir. 50.000 liranın üzerindeki tutarlar için TEB şubelerinden başvuru yapmanız gerekir.

TEB SMS kredi başvurusu yapmak için aşağıda sayacağımız adımları takip edebilirsiniz;

• Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelmelisiniz.
• Bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için kimlik numaranızı yazarak 4466’ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
• Ticari kredi olan TEZ kredisine SMS bankacılığından başvuru yapmak için de PATRON yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazarak, 4466’ya kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

TEB’den bayrama özel ihtiyaç kredisi;

TEB, bayrama özel ihtiyaç kredisi seçeneği ile ihtiyacınız olan nakit parayı, %0,89’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile karşılayabilmenizi sağlıyor. Bu kredi ile ilgili detaylı bilgiler ise şöyle aktarılabilir;

• Bu krediye, kredi notunuza göre belirlenecek faiz oranlarında sahip olabilirsiniz. Buna göre faiz oranınız %0,89’dan başlar. Bu oran, 1850 ve üzerindeki kredi notuna sahip olan kişiler için geçerlidir.
• Bu krediden, kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır ve kredi vadesi 3 ile 60 ay aralığında belirlenebilir.
• Kredi için belirlenecek faiz ile birlikte vade oranları da müşterilerin kredi notuna göre değişmektedir.
• Bu krediyi uygu faiz oranı ile kullanabilmek için mobil ya da internet şubeden kredi başvurusu yapmanız gerekir. Bunun dışında web sitesindeki başvuru formundan ya da banka şubelerinden de kredi başvurusu yapılmaktadır.
• Bu kredi için üst limit tutarı, aylık gelirinize göre banka tarafına belirlenmektedir. Bu nedenle üst limit belirtilmemiştir. İhtiyacınız olan kadar tutarı, aylık gelirinizin yeterli olması durumunda TEB aracılığı ile hemen alabilirsiniz.

TEB’den sonbahar kredisi;

TEB, avantajlı faiz oranları ile, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sunuyor. TEB müşterisi olun ya da olmayın sonbahar kredisi kampanyasından yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı oldukça uygun koşullarda karşılayabilirsiniz. Uygun faiz oranlarında sunulan bu kredi aynı zamanda esnek ödeme seçenekleri ile de verilmektedir. Bu krediyi alırken bütçenize göre ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

TEB’den sonbahar kredisi ile ilgili detaylar ise şöyledir;

• Bu kredinin aylık faiz oranları, kredi notunuza göre değişir. Ayrıca banka şubelerinden ve dijital kanallardan yapılan başvurular için de farklı faiz oranları sunulacaktır.
• Bu sonbahar kredisine 3 ay erteleme avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz.
• Nakit akışınıza uygun bir ödeme planı belirleyebilir ve vadenizi 3 aydan 36 aya kadar ayarlayabilirsiniz.
• Sonbahar kredisi kampanyasından tahsis ücreti alınır ve bu ücret, kredi tutarının binde beşi kadardır.
• Minimum 1.000 lira tutarında alacağınız bu kredinin üst limiti, aylık gelirinize göre belirlenir.
• Bu kredi için belirlenmiş olan en düşük aylık faiz oranı %1,24’tür. Bu orandan kredi notu 1805 ve üzerinde olan kişiler faydalanabilmektedir. Kredi notunuz azaldıkça, kullanacağınız kredinin faiz oranı da yükselir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir