İş Bankası Anında 40 bin TL Kredi

İş Bankası Anında 40 bin TL Kredi

Türkiye İş Bankası, düşük faizler ile kredi sunan ve çalışanlar tarafından en çok tercih edilen bankalardan biridir. Aylık taksitlerinin düşük olması, masraflarının az olması ve kredi vadesinin uzun olması, bu bankanın kredi kampanyalarına olan ilginin artmasını sağlamıştır. İş Bankası, kredi notu düşük olan kişilere de kredi sunabilen ve müşterilerine her türlü kolaylığı sağlayan bir bankadır. Bu bankanın her dönem farklı ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunur. Şu anda gündemde olan kampanyası ise anında 40 bin lira alabileceğiniz ihtiyaç kredisidir. İş Bankası anında 40 bin TL kredi kampanyasından detaylı olarak bahsedelim;

İş Bankası anında 40 bin TL kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

İş Bankasının kendi müşterilerine özel olan bu kredi kampanyası, düşük faiz oranı ve uzun vadesi ile dikkat çeker. Bu kampanyadan yararlanmak için bankanın internet sitesinden, internet bankacılığından, ATM’lerinden ya da mobil uygulamasından başvuru yapabilirsiniz. Bu krediye 60 ay vade ile sahip olabilirsiniz. Krediyi en az 1.000 lira en fazla 40.000 lira olan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra şubeye gitmeye gerek kalmadan paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye 7 gün ve 24 saat başvuru yapma imkânınız bulunmaktadır. Onaylanan kredinizi istediğiniz zaman bankada bulunan vadesiz hesabınıza aktarabilir, hafta sonu olsa bile nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları kullanacağınız kredi tutarına ve kredinin vadesine göre değişmektedir. Buna göre kredi için aylık olarak belirlenmiş olan faiz oranı %2,20 ile %2,30 arasında değişmektedir. İş Bankası anında 40 Bin TL kredi için örnek ödeme rakamları aşağıdaki gibi sıralanabilir;

 • Bu bankaya 10.000 lira kredi için 12 ay vadeli başvuru yaparsanız aylık faiz oranınız %2,20 olacaktır. Bu krediden 50 lira tahsis ücreti alınır. Aylık taksit miktarınız 983 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar ise 11.798 lira olacaktır.
 • 20.000 lira kredinizi 24 ay vade ile çekmek isterseniz kredinin aylık faiz oranı %2,20 olacaktır. Bu krediden 100 lira tahsis ücreti alınır. Krediye ödeyeceğiniz alık taksit tutarı 1.136 lira olacaktır. Krediye geri ödeyeceğiniz toplam tutar ise 27.225 liradır.
 • 40.000 lira olan kredinizi 36 ay vade ile çekmek isterseniz aylık faiz oranınız %2,20 olacaktır. Bu krediden 200 lira tahsis ücreti alınır. Kredinin aylık taksitleri 1.735 lira olur. Krediye ödeyeceğiniz toplam tutar ise 62.463 lira olacaktır.
 • Bu bankadan 40.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile çekmek isterseniz, aylık faiz oranı %2,30 olacaktır. Kredinin aylık taksit tutarı 1.372 lira olur. Bu krediden 200 lira tahsis ücreti alınır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 82.310 lira olacaktır.

İş Bankası, aylık faiz oranlarını hayat sigortası yapıp yaptırmamanıza göre de belirlemektedir. Buna göre hayat sigortası yaptıran kişiler için aylık faiz oranı %2,20 olarak belirlenirken sigorta yaptırmayan kişilerin aylık faiz oranı %2,30 olacaktır.

İş Bankası anında 40 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası müşteriyseniz bu kediye başvuru yapmak için birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Bankanın internet sitesine girerek ana sayfada yer alan “hemen başvur” kısmına tıklayabilir ve ekranda açılan başvuru formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Daha kolay bir yöntemle kredinizi almak istiyorsanız bankanın size vermiş olduğu şifreyi kullanarak internet bankacılığına ya da İşCep uygulamasına giriş yaptıktan sonra, kredinize başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi anına vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz. Bankanın ATM’lerinden de banka kartınızı ya da kredi kartınızı kullanarak başvuru yapabilir ve kredinizi sıra beklemek zorunda ya da şubeye gitmek zorunda kalmadan, hesabınıza aktarabilirsiniz.

İş Bankası anında 40 bin TL kredi alma koşulları nelerdir?

İş Bankası anında 40 bin TL kredi verirken, müşterilerinde bazı koşulların bulunmasını ister. Bu koşullardan ilki kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Bir bankadan anında kredi alabilmek için öncelikle kredi notunuz yüksek olup olmadığına önem vermelisiniz. Bankalar bu tür kredileri verirken ödeme performansınızın iyi olup olmamasına bakarlar. Kredi notunuz 1500 seviyesinin üzerindeyse, anında kredinizi hemen almanız oldukça kolay olacaktır.

Anında kredinizi alabilmek için bir başka koşul da sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Son altı aylık sigorta priminiz kesintisiz olarak ödendiyse banak, çalıştığınız iş yerinde kalıcı olduğunuzu düşünecek ve kredi vermek isteyecektir. Ancak sigorta primleriniz düzenli olarak ödenemediyse, bu krediyi almanız mümkün değildir.

İş Bankasından anında kredi alabilmeniz için bir başka koşul da aylık düzenli gelirinizin olmasıdır. Esnafsanız ya da maaşlı bir işte çalışıyorsanız, aylık gelirinize bakılır. Aylık kazancı yeterli olan kişiler bu krediyi almaya hak kazanır. Aylık gelininiz yeterli değilse ya da düzenli bir geliriniz yoksa, bu krediyi almanız mümkün değildir.

“BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVUR”

İş Bankası anında kredi almak için gerekli belgeler nelerdir?

İş Bankası müşterisiyseniz, bankaya hiçbir belge sunmaya gerek kalmadan kredinizi hesabınıza aktarabilir ve yukarıda saydığımız yöntemleri kullanarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Ancak İş Bankasının müşterisi değilseniz, kredinizi kullanabilmek için bankaya bazı belgeleri teslim etmeniz istenir. Bu belgeleri aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • Maaşlı olarak çalışan kişiler belge olarak, maaş bordrosunu ya da iş yerinden aldıkları maaş yazılarını iletmelidir. İşletme sahibi olanların ya da firma ortaklığı geliri olanların da yıllık gelir bilançolarını ve gelir beyannamelerini bankaya teslim etmeleri istenir.
 • Şirket ortaklarından ya da sahiplerinden aynı zamanda gelir vergisi beyannamesi, kurumlar vergisi beyannamesi, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi gibi belgeleri de sunmaları istenir.
 • Emekli maaşı geliri olanların bankaya, emekli maaşlarını aldıkları hesap cüzdanını iletmesi gerekir.
 • Kira geliri olanların teslim etmesi gereken belgeler ise bu geliri alan kişinin adına kayıtlı olan gayrimenkulün tapusu, kira kontrat belgesi ve kiranın alındığı banka hesabının dekontudur.
 • Maaşlı olarak çalışan kişilerin ya da şirket sahibi olanların hizmet dökümü belgelerini de bankaya iletmeleri gerekir. Çünkü kredi verilirken son altı aylık sigorta priminin ödenip ödenmediğine de bakılmaktadır.

İş Bankası anında 40 bin TL kredi başvurusu, internet bankacılığından nasıl yapılır?

İş Bankasının bu avantajlı kredisinden hemen faydalanmak için, internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu sayede 7/24 kredi başvurularınızı gerçekleştirebilir ve onaylanmış olan kredinizi, istediğiniz zaman hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. İş Bankası anında kredi başvurusunu internet bankacılığını kullanarak yapmak için bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. Başvuruyu ise aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz;

İlk olarak https://www.isbank.com.tr/Internet/ adresine tıklamalısınız. Bu adresten, direkt olarak internet bankacılığı uygulamasının giriş kısmına erişim sağlarsınız. Eğer kendiniz girmek isterseniz, isbank.com.tr adresinden ana sayfadaki “bireysel internet şubesi” kısmın tıklamanız gerekir.

 • Karşınıza açılan sayfada yer alan müşteri numaranızı, kimlik numaranızı, ya da yeni kimlik kartı numaranızı ve banka tarafından size verilen şifreyi, ilgili bölümlere yazın.
 • Yeni müşteri olmak ya da unuttuğunuz şifrenizi geri almak için de bu adresi kullanabilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da kullanarak giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelin.
 • Ardından “kredilerim / anında kredi başvurusu” adımlarını takip ederek hemen başvurunuzu gerçekleştirin.
 • Başvurunuz sırasında yalnızca alacağınız kredi bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır.

İş Bankası anında 40 bin TL kredi başvurusu mobil bankacılıktan nasıl yapılır?

İş Bankasını bu avantajlı kredisine, 7/24 başvuru yapabileceğiniz bir başka alternatif de mobil bankacılıktır. Mobil bankacılık uygulaması sayesinde, banka şubelerinden yapacağınız pek çok işlemi cep telefonunuzdan halledebilirsiniz. Bu başvuruyu nasıl yapacağınızı detaylı olarak açıklayalım;

 • İş Bankası anında krediye mobil bankacılıktan başvuru yapmak için öncelikle uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Cep telefonunuzun Play Store ya da Apple Store mağazalarına girerek “İşCep” yazın.
 • Karşınıza çıkan uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonunuza yükleyin.
 • Banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak uygulamaya giriş yapın. Giriş için kimlik numaranızı ve İş Bankası şifrenizi de kullanabilirsiniz.
 • Ekranın sol üst köşesinde bulunan menü kısmına gelin. Buradan “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Almak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girin.
 • Ödeme planınıza da göz attıktan sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen alınır ve saniyeler içinde onaylanır. Onaylanan kredinizi hemen vadesiz hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Mobil bankacılıktan kredi başvurusu yapmanın en önemli avantajı istediğiniz zaman paranızı alabilmenizdir. Nakit ihtiyacınız olduğun anda, hafta sonu ya da tatil günlerinde olsa bile kredinizi hemen alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası anında kredi başvurusu ATM’lerden nasıl yapılır?

İş Bankası anında kredisine hemen sahip olmak için kullanabileceğiniz bir başka başvuru yöntemi de banka ATM’leridir. Bankamatik olarak da adlandırılan ATM’lerden yapacağınız başvurular hemen değerIendirmeye alınır ve saniyeler içinde onaylanır. Onaylanan kredinizi 50.000 liraya kadar vadesiz hesabınıza hemen aktarıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankamatiklerden yapacağınız başvurular gerekli görülmesi durumunda banka şubelerine de devredilebilir. Ancak gerekli şartları taşıyorsanız başvurunuz hemen onaylanır ve kredinizi otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

ATM’lerden başvuru yapmak için;

• Banka kartınızı ya da kredi kartınızı ATM’ye takmanız
• Diğer işlemler kısmına gelmeniz
• Anında kredi ve anında ek hesap kısmına tıklamanız
• Anında kredi başvurusu bölümüne gelmeniz
• Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girmeniz gerekir.

İş Bankası müşterisi olmayan kişiler de başvuru için kartsız işlemlerden “daha fazlası”, “anında kredi ve anında ek hesap”, “anında kedi başvurusu” adımlarını takip edebilirler. Bu aşamada sizden istenecek olan aylık gelir, cep telefonu ve kimlik numarası gibi bilgilerinizi girdikten sonra hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

İşbankası Anında 40 Bin TL Kredi SMS’le Başvuru Nasıl Yapılır?

İşbankası anında kredi, 40 bin liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilen bir kredidir. Bu krediyi hemen alabilir ve ödemlerine 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Anında kredi bayram dönemlerinde, anında bayram kredisi adı altına verilmektedir. Banka müşterisi olun ya da olmayın, 60 aya kadar vade ile alabileceğiniz ve ödemelerine 90 gün sonra başlayacağınız bu krediye SMS bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

İşbankası anında krediyi almak için SMS bankacılığını, aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz;

• Cep telefonunuzun mesajlar kısmına gelin.
• Aralarında birer boşluk bırakmak şartıyla ve büyük harfler ile NAKİT yazın.
• Ardından kimlik numaranızı, almak istediğiniz kredi tutarını ve aylık gelir bilginizi yazın.
• Son olarak mesajınızı 4402’ye gönderin.
Başvurunuzun alındığına dair bilgilendirme mesaj alırsınız. Başvurunuz yaklaşık olarak 8 saat içinde sonuçlanır. Eğer başvurunuz onaylanırsa hemen en yakın İş Bankası şubesine giderek kredinizi alabilirisiniz. Eğer İş bankası müşterisiyseniz, kredini hesabımıza aktarmak için internet bankalığına ya da mobil bankacılığa giriş yapabilirsiniz.

İş Bankası kredi sorgulama nasıl yapılır?

İş Bankasından kredi aldıysanız ve kredinizle ilgili bilgileri sorgulamak istiyorsanız ya da kredi başvurusu yaptıysanız ve bu başvurunun sonucu henüz tarafınıza ulaşmadıysa, sonucunu sorgulayabilmek için kullanacağınız birkaç yöntem mevcuttur. İş Bankası kredi sorgulama işlemleri mobil ya da internet şubeden, banka şubelerinden, ATM’lerden ve müşteri hizmetlerinden yapılabilir.

• İş Bankası kredi sorgulama işlemlerini banka ATM’lerinden yapmak için kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanmalısınız. Bu sayede “kredilerim” menüsüne gelerek buradan çektiğiniz kredinin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yeni kredi başvurusunu yapabilirsiniz.
• İş Bankası kredi sorgulama için bankanın müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden hem kredi başvurusu yapabilir hem kredi başvurunuzun sonucunu sorgulayabilir hem de daha önce aldığınız kredinin bilgilerini sorgulayabilirsiniz.
• İş Bankasından aldığınız krediyi sorgulamak ya da kredi başvuru sonucu öğrenmek için mobil ya da internet şubeyi de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken internet bankacılığına kayıt yaptırmanızdır. Kayıt için yine müşteri hizmetlerini arayabilir ya da banka şubelerine gidebilirsiniz. Kayıt yaptırdıktan sonra “krediler” menüsünden, dilediğiniz sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

İşbank 50.000 TL Kredi 36 Ay Vadeli;

İş Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek amacıyla, 7/24 kullanabileceğiniz bir kredi imkanı sunar. Bu krediye, anında kredi adını vermiştir. Anında kredi, 50.000 liraya kadar ve size özel faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Yani kredi notunuza, kredi vadesine ve diğer bankalardaki borç durumunuza bakılarak bir faiz oranı belirlenir.

İşbank 50.000 TL kredi 36 ay vadeli olarak alınabilir. Bu krediyi en az 3 ay vade ile alabilirsiniz. Bu kredinin en önemli avantajı ise 90 gün ödemesiz dönemli, yani 3 ay ertelemeli olarak sunulmasıdır.

İş bankası anında krediyi hemen alabilmek için başvurularınızı İşCep uygulamasından, internet şubeden ya da ATM’lerden yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmek için iş Bankası müşterisi olmanız, yani bankada hesabınız olması gerekir. ATM’lerden yaptığınız anında kredi başvurusu için 3 ay ertelemeli avantajını kullanmazsınız.

Başvurunuzu yaptıktan sonra hemen değerlendirme yapılır. Başvurunuz onaylanırsa, krediniz vadesiz hesabınıza aktarılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredinizi aylık eşit taksitler halinde ödersiniz. Siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilmek için İşbank 50.000 TL kredi 36 ay vadeli kampanyasından yararlanabilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir