İNG Bank’tan Anında Kredi Kampanyası

İNG Bank’tan Anında Kredi Kampanyası

ING Bank, kendi müşterilerine özel olarak anında kredi kampanyası sunmaktadır. Bu krediyi 5000 TL üzeri ve 5.000 TL altı olmak üzere iki ayrı seçenekten faydalanarak kullanabilirsiniz. İNG Bank’tan anında kredi kampanyası, düşük faiz oranları ile sunulur ve bu krediye başvuru yapmak için online kanalları kullanmanız yeterlidir. Bu kredinin şartları ve başvuru yöntemleri hakkında detaylı bilgi verelim;

İNG Bank’tan anında kredi kampanyası özellikleri nelerdir?

E- kredi kampanya özellikleri;

E-kredi, ING Bank’ın internet sitesinden hemen başvuru yapabileceğiniz ve nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz kredi türüdür. Bu krediyi en az 5.000 TL en fazla 30.000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz. Bu krediye başvuru yapabilmek için kredi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir. Kredi için belirlenmiş olan faiz oranı %1,79’dur.

 • Kredi için 3 ile 60 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Bu krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Faiz oranı %1,79 ile başlar ancak müşterilerin ödeme performansına göre faiz oranı değişiklik gösterebilir.
 • ING Bank müşterisi olan kişiler bu krediye başvuru yapmak için internet sitesinde bulunan ”Hemen Başvur” seçeneğinden faydalanabilir. Ayrıca internet bankacılığından ya da ING mobil uygulaması üzerinden de başvuru yapılabilir. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde paranız hemen hesabınıza aktarılacaktır.
 • ING Bank müşterisi olmayan kişiler bu krediye başvuru yaptıklarında şubeye gitmeye gerek kalmadan, evrakları kurye aracılığıyla teslim alabilir ve kredilerini kullanabilirler.

Örneğin; bu bankadan 15.000 TL için e-kredi başvurusu yaptığınızı varsayalım. 60 ay vadeli olarak bu krediyi çekmek isterseniz aylık ödeyeceğiniz faiz oranı %1,79 olacaktır. Yıllık ödeyeceğiniz faiz oranı ise %21,48 olacaktır. Bu kredi tutarı için alınacak olan kredi tahsis ücreti 75 TL’dir. Kredi için ödeyeceğiniz sigorta masrafı ise toplam 1217,58 TL olacaktır. Sigorta bedeli, krediyi çeken kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Bu kredi için ödeyeceğiniz aylık rakam ise 447,12 TL’dir.

Mini kredi kampanya özellikleri;

ING Bank’tan anında kredi kampanyası için sunulan bir diğer seçenek de mini kredi kampanyasıdır. Bu krediye 5.000 TL’nin altında olan nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” seçeneğinden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında ING mobil uygulaması ya da internet bankacılığı kanalıyla da başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Mini kredi için en az 1.000 TL en fazla 5.000 TL olan nakit ihtiyaçlarınızda başvuru yapabilirsiniz.
 • Bu kredi için belirlenen faiz oranı %2,09’dur. Müşterilerin ödeme performanslarına göre belirlenen faz oranı değişmektedir.
 • Bu krediden binde beş oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır.
 • Banka, gerekli gördüğü durumlarda gelir belgesi ya da kefil isteyebilmektedir.
 • Bu krediye başvuru yapabilmeniz için kredi notunuzun 1850 ve üzerinde olması gerekir.
 • Bu kredi için yine 3 aydan 60 aya kadar olan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Örneğin bu bankadan 5.000 TL tutarında mini kredi çektiğinizde 60 ay vade kullandığınızı varsayalım. Krediniz için aylık faiz oranı %2,09 olacaktır. Yıllık faiz oranı ise %25,08 olur. Kredi için alınan toplam tahsis ücreti 25 TL’dir. Kredi için alınan toplam sigorta bedeli ise 455,14 TL olacaktır. Sigorta bedeli, krediyi çeken kişinin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Mini krediyi bu koşullarda çektiğinizde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 162,06 TL olacaktır.

ING Bank’tan anında kredi kampanyası için yalnızca banka müşterisi olmanız gerekmez. Banka müşterisi olmayan kişiler de internet üzerinden başvurularını yapabilir. Bu başvuru için aylık gelirinizi ve T.C. kimlik numaranızı açıkça belirtmeniz gerekir. Başvurucu sonuçlarınız aynı gün içinde cep telefonunuza iletilecektir.

ING Bank’tan anında kredi almanız için istenen koşullar nelerdir?

ING Bank tarafından sunulan anında kredi avantajından yaralanabilmek için bazı koşulları taşmanız gerekir. Bankanın istemiş olduğu koşulları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • Bu krediye başvuru yapabilmek için 18-65 yaş aralığında olmanız gerekir.
 • Bu krediden, kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler avantajlı faiz oranlarında yararlanabilirler. Ancak kredi notunuz düşükse, alacağınız kredinin faiz oranı da düşük olacaktır.
 • ING Bank, anında kredi vereceği müşterilerinin kredi notunun yüksek olmasını ister. Bu nedenle kredi notunuz en az 1200 ve üzerinde olmadır.
 • Bu bankadan anında kredi alabilmek için aylık gelirinizin de olması gerekir. Çünkü almış olduğunuz krediyi geri ödeyebileceğiniz düzeyde gelirinizin olması şartına bakılır.
 • Diğer bankalara olan borç miktarınız da kredi almanızı etkiler. Eğer çok fazla kredi ve kredi kartı borcunuz yoksa ve aylık geliriniz toplam borçlarınızı ödeyebilecek düzeyde ise, bu bankadan anında kredi alabilirsiniz.
 • Bu kredi avantajından faydalanabilmek için aynı zamanda son altı aylık sigorta primlerinizin de ödenmiş olmasına bakılır.

ING Bank’tan anında kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye başvuruyu yapabilmek için banka müşterisi olsun ya da olmayın, online kanalları kullanabilirsiniz. ING bank, banka müşterisi olmayan ve başvurularını internet üzerinden yapan kişilerin kredileri onaylandığı takdirde, evraklarını kurye ile bulundukları adrese teslim edebilir. Bu sayede oturduğunuz yerden kredinize başvuru yapmanızın ve kredinizi ayağınıza kadar getirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. ING Bank anında kredi kapmayasına bankanın web sitesinde bulunan başvuru forumunu doldurarak, mobil bankacılıktan, internet bankacılığından, ATM’lerden, müşteri hizmetlerinden ve banka şubelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank anında kredi başvurusu web sitesi üzerinden nasıl yapılır?

ING banın bu avantajlı kredisine banka müşterisi olan ya da olmayan kişilerin başvurularını kolayca yapabilmeleri için aşağıdaki adımları izlemeleri yeterli olacaktır;

 • Başvuru formuna ulaşmak için https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresine tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan ekranda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
 • Kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu ve ekranda yer alan doğrulama kodunu girdikten sonra “devam” kısmına tıklayın.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girerek başvuru işleminize devam edin.
 • Sizden istenen adres bilgilerini, kişisel bilgileri ve çalışma bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz değerlendirmeye hemen alınır ve sonucu cep telefonunuza iletilir.
 • Onaylanan kredinizi isterseniz banka şubelerinden isterseniz de bulunduğunuz adrese evrak tesliminden sonra alabilirsiniz.

ING Bank anında kredi başvurusu için mobil şube kullanma aşamaları;

ING Bank anında kredi başvurusu için 7/24 kullanabileceğiniz bir yöntem mobil şubedir. Mobil şube aracılığı ile başvuru yapabilmek için ING Bank müşterisi olmanız ve internet bankacılığı kaydınızın yapılmış olması gerekir. Eğer kaydınızı henüz yaptırmadıysanız müşteri hizmetlerini arayarak hemen müşteri numaranızı ve şifrenizi alabilirsiniz. ING Bank kredisine hemen başvuru yapabilmek için aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz;

• Başvurunuz için ilk olarak mobil şubeyi cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Ücretsiz olarak indirmek için ING Mobil yazarak uygulama sağlayıcınızda aratmanız yeterlidir.
• Mobil şubeye giriş yapmak için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı yazarak ING Bank parolanızı girin.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık kodu da girdikten sonra menü kısmına gelin.
• Ardından “başvurular / bireysel kredi başvuruları / ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip edin.
• Sizden istenen kredi tutarını ve vadesin girdikten sonra birkaç kısa bilgiyi de girin ve başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi dilediğiniz zaman vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

ING Bank’tan %0,79’dan başlayan oranlarla cepte kredi;

ING Bank, cepte kredi ile acil olan tüm nakit ihtiyaçlarınızı en uygun faiz oranında ve uygun ödeme seçenekleri ile karşılar. 3 ay ertelemeli olarak alabileceğiniz bu kredinin geri ödemelerini 60 aya kadar uzatabilirsiniz. Kredinizi almak için banka şubesine gitmeye gerek yoktur. Kefilsiz, evraksız ve teminatsız olarak 100.000 liraya kadar kullanabileceğiniz bu kredi sayesinde, nakit ihyacınız 5 dakikada karşılayabilirsiniz.

ING Bank müşterisi olanlar kredi başvuruları için diledikleri zaman internet ve mobil bankacılıkları kullanabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler de başvuru için web sitesinde bulunan “hemen başvur” kısmına tıklayabilirler. Banka müşterisi değilseniz, onaylanmış olan kredinizin evraklarını kurye aracılığı ile alabilirsiniz. Bu durumda krediniz, evrakları teslim aldığınız gün hesabınıza otomatik olarak aktarılır ve banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz.

ING Bank cepte kredinin faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre belirlenir. Buna göre faiz oranları %0,79’dan başlar ve %1,89’a kadar yükselebilir. Ancak turuncu ekstra kampanyasına dahil olan müşteriler, yüksek orandan aldıkları kredilerden nakit iadesi alma imkânı da elde ederler. Bu iade için ING Bank sitesinde detaylı bilgi alabilirsiniz.

ING Bank Uygun Faizli 20.000 TL İhtiyaç Kredisi;

ING Bank, oldukça uygun faiz oranları ile dijital olarak kredi sunan bankalardan biridir. Bu bankanın müşterisi olmasanız bile oturduğunuz yerden kredi alabilir ve rahat rahat harcayabilirsiniz. Üstelik ING Bank banka kartınızdan aylık 1000 TL kadar harcama yaptığınızda, bu harcamanın nereye olduğuna bakılmadan kredi nakit iadesi vermektedir. Bu sayede kredinizi aylık %1,54 gibi uygun faiz oranında almış olursunuz. Nakit iadesiyle her ay kredinizden indirim alabilir ve ödemiş olduğunuz kredinin bir miktarını geri alma imkânı elde edersiniz. Üstelik herhangi bir kampanyaya katılmanıza da gerek bulunmaz.

ING Bank uygun faizli 20.000 TL ihtiyaç kredisi, cepte kredi adı altında verilir. Bu krediye web sitesindeki başvuru formundan, mobil şubeden, internet şubeden ya da ATM’lerden başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz evraklarınız adresinize kadar teslim edilir ve aynı gün krediniz hesabınıza aktarılır. Bu sayede banka şubesine uğramak zorunda kalmadan kredinizi almış olursunuz.

Bu krediyi 20.000 lira tutarında ve 36 ay vadede aldığınızda, aylık %1,54 faiz oranına göre taksit tutarınız 766 lira olacaktır. Kredinizden 100 lira tahsis ücreti alınır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı da 27.562,68 TL olarak hesaplanır.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir