Burgan Banktan Anında Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Burgan Banktan Anında Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank, kişiye özel fırsatlar ve faiz oranları işe ihtiyaç kredisi sunmaktadır. İhtiyaç kredisi eğitim, sağlık, tatil, okul taksiti ya da borç kapatma gibi pek çok nakit ihtiyacı için tercih edilen kredidir. Bu krediye bankanın müşterisi olmasanız bile başvuru yapmanız mümkündür. En iyi ihtiyaç kredisi faiz oranını isterseniz bankaları gezerek öğrenebilir, isterseniz de karşılaştırmalı kredi sitelerini kullanarak belirleyebilirsiniz. Bütçenize uygun vade ve faiz oranı seçeneklerini değerlendirdikten sonra kredi almanız, geri ödemenin kolaylaşması açısından önemlidir. Kredi verirken tüm bankalar, kredi notunuza bakarlar. Kredi notu, diğer bankalarla olan ilişkilerinizi gösteren bir veridir. Burgan Bank, kredi notuna göre faiz oranı belirleyen bankalardan biridir. Buna göre kredi notunuz ne kadar yüksekse, bu bankadan daha düşük faizli kredi alma imkânınız artar. Burgan Banktan anında düşük faizli ihtiyaç kredisi özelliklerini açıklayalım;

Burgan Banktan anında düşük faizli ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir;

Burgan Bank farklı alternatifler ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Kişiye özel ihtiyaç kredisi, kendi müşterilerine özel dijital ihtiyaç kredisi, standart ihtiyaç kredisi ve borç transfer ihtiyaç kredisi seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik özel kampanyalar düzenlemektedir. Sizlere bu kredileri ve koşullarını ayrıntılı şekilde açıklayalım;

  • Burgan Bank kişiye özel ihtiyaç kredisi;

Bu kredide kişiye özel ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulanmaktadır. Banka, 3 farklı kritere bakarak kredi faiz oranının belirlenmesini sağlar. Müşterilerin ödeme performansı yani kredi notu, bankayla çalışacağı ürün sayısı yani otomatik ödeme, BES gibi ürünler ve bankanın yeni ya da eski müşterisi olması kriterleri sayesinde kişiye özel bir faiz oranı belirlenir. Bu sayede eski olan, bankadan daha fazla ürün kullanan ve kredi notu yüksek olan müşteriler, daha düşük faz oranı ile kredi çekme imkanına sahip olur.

Burgan Banktan anında düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuruları için bankanın şubelerine gidebilir ya da internet sitesi üzerinde yer alan “Hemen Başvur” kısmını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız başvuru sonucunda bankanın bireysel kredi temsilcileri tarafından aranırsınız ve size uygun olan seçenek hakkında bilgilendirilirsiniz.

  • Burgan Bank müşterilerine özel dijital ihtiyaç kredisi;

Burgan Bank tüm nakit ihtiyaçlarınız için en hızlı çözüm sunan bankalardan biridir. Burgan Bank müşterisi olan kişiler bu kredi için internet bankacılığından ya da Burgan Mobil uygulaması üzerinden başvurularını yapabilirler. Kredilerinin onaylanması halinde paraları, anında hesaplarına yatırılacaktır.

Bu krediye 40.000 liraya kadar başvuru yapabilirsiniz. Kredi için uygulanan faiz oranı %2,39’dur. Bu krediden tahsis ücreti alınmaz. Kredinizi bir aydan 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

  • Standart ihtiyaç kredisi;

Standart ihtiyaç kredisine bankanın müşterisi olun ya da olmayın başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı şubeden, internet bankacılığından ya da mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Bu krediye 1.000 liradan 40.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız başvuru yapabilirsiniz. Bu krediden tahsis ücreti olarak 50 TL alınmaktadır. Kredi için belirlenen faiz oranı %2,66’dır.

  • Borç transfer ihtiyaç kredisi;

Borç transfer ihtiyaç kredisi, diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarının tek bir çatı altında toplanmasını sağlayan kredi türüdür. Bu kredi, diğer borçların tamamının kapatılması için verilir ve genellikle kredi miktarı müşteriye verilmez. Örneğin; diğer bankalarda kredi ve kredi kartı için toplam 20.000 TL borcunuz varsa Burgan Bank’tan borç transfer kredisi çekebilirsiniz. Bu kredi 20.000 TL tutarında verilecek ve diğer bankaların borçlarının kapatılması istenecektir.

Burgan Bank anında düşük faizli ihtiyaç kredisi, yukarıda da görüldüğü gibi 4 farklı kampanya ile sunulmaktadır. Bu kampanyalardan en düşük faizli olanı ise müşteriye özel sunulan kredidir.

Burgan bank anında düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuruları nasıl yapılır?

Burgan Bank Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunmayan bir bankadır. Bu nedenle online kanallardan hizmet verir. Doğal olarak bu bankanın müşterisi olmasanız bile kredi başvurularınız için online kanalları kullanabilirsiniz. Bu bankanın kredilerine başvuru yapabilmek için dilerseniz banka şubelerini dilerseniz de web sitesinde bulunan başvuru formunu, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Bu başvuruları nasıl yapacağınızı detaylı olarak açıklayalım;

Burgan bank anında düşük faizli kredi için web sitesinden nasıl başvuru yapılır?

Burgan Bank anında düşük faizli ihtiyaç kredisi için başvurunuzu bankanın web sitesini kullanarak hemen yapabilirsiniz. Başvurunuzu saniyeler içende tamamlarsınız ve hemen incelemeye alınır. Aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kredi başvurunuz için banka şubelerine gidebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz. Bu başvuru için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Başvuru yapabilmek için https://www.burgan.com.tr/dijitalkredi/basvuru-giris? Adresine tıklayın.
  • Kaşınıza açıla sayfada yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurun.
  • Talep ettiğiniz kredi tutarı, istediğiniz vade, kimlik numarası, e-posta adresinizi ve telefon numaranız gibi bilgileri girdikten sonra alttaki ki kutucuğu işaretleyin ve “hemen başvur” kısmına tıklayın.

Burgan Bank anında düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu internet şubeden nasıl yapılır?

Burgan Bank internet şubesi pek çok bankacılık işleminizi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamaya bilgisayarınızın ve internetin olduğu her yerden giriş yapabilirsiniz. Giriş yapabilmek için Burgan Bank tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifrenizi kullanmanız gerekir.

Burgan Bank kredisine internet şube aracılığı ile başvuru yapmak için aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz;

  • Başvurunuzu yapabilmek için ilk olarak Burgan Bank web sitesine girerek sağ üst köşedeki “internet şube” kısmına tıklayabilirsiniz. Giriş kısmına direkt olarak ulaşmak için de https://esube.burgan.com.tr/burgandijital/login-flow?culture=tr-TR adresini ziyaret edebilirsiniz.
    Burgan Bank’ta hesabınız varsa ancak internet bankacılığı kaydınız yoksa, buradan “yeni kullanıcı oluştur” kısmın tıklayabilirsiniz. Eğer internet bankacılığına kaydınız varsa kimlik numaranızı ya da vergi numaranızı ve Burgan Bank parolanızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

• Giriş için cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik kodunu da girerek menü kısmına ilerleyin.
• Ardından “krediler / kredi başvurusu / bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip edin.
• Sizden istenen kısa bilgiler ile birlikte kredi tutarı ve kredi vadesini de girin ve başvurunuzu tamamlayın.
• Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hemen hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçlarınız için hızlı ve uygun kredi Burgan Bank’ta;

Burgan Bank, acil nakit ihtiyaçlarınız için kişiye özel ya da standart ihtiyaç kredisi seçenekleri ile hızlı ve uygun kredi sunar. Bu krediyi banka müşterisi olan ya da olmayan herkes alabilir. Kredinizi almak için istenenler ise aylık yeterli gelirinizin olması ve kredi notunuzun yüksek olmasıdır.

Size özel fırsatlar ve uygun taksitler ile sunulan bu kredi ile eğitimden sağlığa, tatilden evliliğe kadar tüm ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Düşük masraflı olan bu krediyi bütçenize uygun ödeme planı ile rahat rahat ödeyebilirsiniz. Kişiye özel olarak sunulan bu avantajlı kredini özellikleri şöyledir;

Kişiye özel kredi, müşterilerin kredi notuna göre belirlenen faiz oranlarında sunulur. Bu nedenle kredi faiz oranı belirlenirken ödeme performansınıza, Burgan Bank ile çalışılacak olan ürün sayısına ve bankanın eski ya da yeni müşteri olup olmadığınıza bakılır. Bunlara göre en düşük oranlarda faiz oranı belirlenir.
• Kredinizden dosya masrafı olarak, kredi tutarının binde beşi kadar masraf alınır. Bu masraf, bir defaya mahsus olarak ve kredi başlangıcında alınır.
• Alınacak olan kredi tutarının limiti banka tarafından aylık gelirinize göre belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir