Denizbank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Denizbank SMS ile Tarımsal İhtiyaç Kredisi

Teknolojinin gelişmesi ile bankalar, artık kredi başvurularında müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan biri de SMS ile kredi başvurusu imkânıdır. SMS ile kredi başvurusu alanında Denizbank tarafından yeni bir uygulama hayata geçirilmiştir. Bu uygulamaya göre tarım kredisi almak isteyen kişiler artık tek bir SMS ile kredi başvurusu yapma avantajına sahip olmaktadır. Denizbank, bu kampanyası ile Türkiye’de SMS ile başvurulan ilk tarım kredisini, milyonlarca üretici ile buluşturmaktadır. Sizlere Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi sunalım;

Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Denizbank, çeşitli tarım kredileri ve çiftçilere özel olarak sunulan kredi kartları ile üreticilere kolaylık sağlayan bankaların başında gelir. Bu banka, devlet ile anlaşmalı olarak çiftçiler için özel faiz oranlı krediler sunar. Hizmetlerine üreticilerin hayatını kolaylaştıran bir yenlik daha ekleyen Denizbank, tarımsal ihtiyaçların karşılanabilmesi için tek bir SMS ile kredi başvurusu yapma imkânı sunar. Bu kredi kefilsiz ve formalitesiz olarak sunulmaktadır. Bu sayede üretim yapan yani tarım işiyle uğraşan herkes kredisine kolaylıkla başvuru yapabilir ve onaylanan kredisini hemen alabilir. Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi diğer özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Bu krediye yalnızca tek bir SMS ile başvuru yapılabilmektedir.
  • Krediye 3 aydan 36 aya kadar varan vadelerle sahip olabilirsiniz.
  • Tarım için ihtiyaç duyduğunuz acil nakit ihtiyaçlarınızı Denizbank sayesinde tek bir mesaj ile 50.000 liraya kadar karşılayabilirsiniz.
  • Tarım kredisine başvuru yapan kişilerin üretici kartı olmaması halinde, kredi kullandırımı sırasında üretici kart da tanımlanır. Bu kart ve kredi limiti onaylanan oran kadar kullanılabilir.
  • SMS ile tarım kredisinde hem kredi limiti hem de üretici kart limiti için 25.000 lira olarak tanımlanır. Bu iki ürünün toplam limiti 50.000 TL olacaktır. Yani SMS ile alacağınız kredinizi 25.000 lira nakit alırsınız ve 25.000 liralık da üretici kart limiti tanımlanır. Toplam 50.000 lira olarak belirlenmiş olan limit, en üst limitidir.

Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye başvuru yapabilmek için yalnızca cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan başvuru yapabileceğiniz bu krediye, en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Kredinizi alabilmek için yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelerek 10 haneli T.C. kimlik numaranızı yazmanız, bir boşluk bırakıp SMS yazmanız ve bir boşluk bırakıp TARIM yazmanızdır. Bu mesajı 3280’e gönderdiğinizde başvurunuz alınır ve hemen sonuçlanır.

Başvuru için örnek verecek olursak “1234567986 SMS TARIM” yazarak 3280’e mesaj göndermeniz gerekir.

Kredi başvurunuzu gönderdikten sonra Denizbank tarafından en kısa sürede cep telefonunuza kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Kredinizin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığı ya da ne kadar kredi kullanabileceğiniz hakkında aynı gün içinde bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu mesajı aldıktan sonra yanınızda kimlik belgeniz ile birlikte bir Denizbank şubesine gidebilir ve paranızı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi onaylandıktan sonra 90 içinde alınmalıdır. 90 gün içinde bankaya gitmediğiniz ve kullanmadığınız kredileriniz iptal olacaktır. 90 günlük süre bitiminde yeni bir kredi almak için yeni başvuru yapmanız gerekecektir.

Denizbank’ın sunmuş olduğu bu kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için banka şubelerini ziyaret edebilir ya da tarım müşterileri özel olarak kurulmuş olan Denizbank Tarım Hattını arayabilirsiniz. Kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu da yine bu hat üzerinden öğrenebilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir