İcralık Olana Kredi 100.000 TL 60 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık Olana Kredi 100.000 TL 60 Aya Kadar Vadeli Kredi

İcralık olmak, bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı iki taksit dönemi için ödememeniz halinde bankanın alacaklarını avukata devretmesi anlamına gelir. Avukatlar bu borçları tahsil etmek için size ek süre verirler. Bu süre içinde borçlarınızı ödemezseniz ihbar ile bildirim yaparak haciz yoluna başvururlar. Bankalar, eşyalarınıza el koyarak haciz işleminden uzun zaman önce vazgeçmiştir. Haciz işleminde, elde edilen aylık gelirin bir kısmına konulmaktadır. Borçlarınız avukata devrolduktan sonra yapılandırma isteyebilir ya da haciz işlemi başlatılmadan başka bankadan kredi çekebilirsiniz. İcralık olana kredi veren çok sayıda banka mevcuttur. Ancak bu bankalardan kredi alabilmek için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekir. Sizlere bu konudan detaylı olarak bahsedelim;

İcralık Olana Kredi Nasıl Verilir?

İcralık olan birinin kredi alabilmesi için öncelikle aylık düzenli bir gelirinin olması gerekir. Aylık geliriniz yoksa, bankalar kredi vermeyecektir çünkü krediyi geri ödeyebileceğinizi düşünmezler. Aynı zamanda son 6 aylık sigorta priminizin de ödenmiş olması gerekir. Bu primlerin ödenmesi, bankalara çalıştığınız iş yerinde kalıcı olduğunuzu göstermektedir.

ŞUBEYE GİTMEDEN, İMZASIZ, BELGESİZ, KEFİLSİZ

HEMEN BAŞVUR, ONAYLANAN LİMİTİNİ GÖR!

Masrafsız Kredi Kartı Hemen Hazır, Ömür Boyu Kart Aidatı Yok!

Yukarıdaki şartları taşıyan kişiler yanlarında en az bir adet kefil ve ipotek gösterebilecekleri ev ya da iş yeri tapusu ile bir bankaya başvuru yapabilirler. Bu koşullarda kredi alabilmeniz için çalışmış olduğunuz ya da maaş aldığınız bankaya başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Bankalar, icralık olana kredi verirken faiz oranlarını yüksek tutarlar. Ancak kredi vadeniz 60 aya kadar uzatılabilir.

İcralık olma aşamasında yapılandırma isteme hakkınız da bulunmaktadır. 2016 yılından beri bankaların hayata geçirdiği bu uygulama sayesinde 36 aylık olan kredi borcunuzu tekrar yapılandırabilir ve 48 aya çıkarabilirsiniz. Böylece kredi vadesini 1 yıl daha uzatmış olursunuz ve ödemelerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Ancak bu yapılandırma için borçlarınızın avukatta olması ve henüz icraya devredilmemiş olması gerekir.

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Ziraat Bankası, kredi notu düşük olan ya da icralık olan kişilere en kolay kredi veren bankalardan biridir. Bu bankaya arsa tapusu, ev tapusu ya da iş yeri tapusu götürdüğünüzde, 100 bin liraya kadar kredi alma imkânınız bulunmaktadır. Kredinin faiz oranı banka tarafından belirlenmektedir. Kredi vadesi ise en fazla 60 aya kadar belirlenebilir.

Garanti Bankası da icralık olana kredi veren bankalardan biridir. Bu bankadan 100 bin liraya kadar olan kredinizi aylık %2,19 faiz oranı ile almanız mümkündür. Kredini vadesini en fazla 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Krediyi alabilmek için ipotek ve kefil gibi teminatlar vermeniz gerekir.

Finansbank, icralık olanlara 50 bin liraya kadar kredi sunmaktadır. Bu bankadan 60 ay vade ile ve %1,74 faiz oranı ile kredi almanız mümkündür. Bu bankadan kredi alabilmek için ipotek vermeniz gerekir.

Aktif Bank ipotek, kefil ve diğer şartlar ve evraklar olmadan 30 bin liraya kadar kredi sunan bankalardan biridir. Özellikle kredi notu düşük olan ya da icralık olan kişilerin alabileceği bu kredinin faiz oranı %2,75’dir. Bu kredinin vadesini 60 aya kadı belirleyebilirsiniz. Krediyi alabilmeniz için son 6 aylık sigorta priminizin ödenmiş olması ve aylık düzenli bir gelirinizin olması yeterlidir.

İcralık olan kişilerin kredi alabileceği bir diğer banka ise Akbank’tır. Bu bankadan 50 bin liraya kadar kredi almanız mümkündür. Kredinizin vadesini 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı %2,05’dir. Bu bankadan kredi alabilmek için kefil ve ipotek gibi teminatlar vermeniz gerekir.

İcralık olana kredi veren bankalar arasında İş Bankası da bulunur.  Bu bankadan 100.000 liraya kadar kredi almanız mümkündür. Kredi için banka tarafından genellikle kefil ya da ipotek göstermeniz istenir.  Belgesi olarak ev ya da iş yeri tapusu gösterebilirsiniz. Bu kredinin faiz oranları banka tarafından belirlenir.  Kredinizi alabilmek için mutlaka banka şubesine başvuru yapmamız gerekir.

Vakıfbank icralık olduğunuzda kredi alabileceğiniz bir başka bankadır. Bu bankadan 90 bin liraya kadar kredi almanız mümkündür. Kredinizin vadesini 3 aydan 60 aya kadar belirleyebilirsiniz.  Bu kredinin faiz oranı %1,59’dan başlar. Faiz oranı müşterilerin kredi notuna göre banka tarafından arttırılabilir.

İcralık olduğunuzda kredi alabileceğiniz bir başka banka da Odeabank’tır.  Bu bankadan da 100.000 liraya kadar ve 60 ay vade ile kredi almanız mümkündür.  Alacağınız kredinin faiz oranı %2,07’den başlar ve kredi notuna göre değişir.  Bu bankadan kredi almak için yine kefil ya da ipotek göstermeniz istenebilir. Aylık düzenli geliri olan kişiler, bu bankaya başvuru yaparak icralık olsalar bile kredi alabilirler.

İcralık Olanlar Kredi Başvurularını Nasıl Yapmalıdır?

İcralık olan kişilerin kredi başvurularını internet üzerinden yapmamaları gerekir. Online olarak başvuru yaparsanız, zaten kredi notunuz düşük olduğu ve kredi siciliniz olumsuz olduğu için bankalardan olumsuz cevap alırsınız. Her aldığınız olumsuz cevap, diğer bankanın da size kredi verme ihtimalinin azalmasına ve sık sık kredi başvurularından olumsuz yanıt alınması, kredi notunuzun biraz daha düşmesine neden olur.

Bankalar sürekli kredi başvurusu yapan kişilerin olumsuz cevap alması sonucunda “diğer bankalar kredi vermek istemezken ben neden vereyim” düşüncesine kapılırlar ve kredi almanız çok zor hale gelir. Bu nedenle icralık olduktan sonra kredi başvurularını mümkünse maaş aldığınız ya da sıklıkla çalıştığınız bir bankadan ve banka şubesinden yapmalısınız. Kredi başvurusu yapmadan önce krediyi alıp alamayacağınızı çok iyi öğrenmelisiniz. Unutmayın ki icralık olduktan sonra kredi alabilmek için tek bir şansınız var ve bu şansı iyi değerlendirmelisiniz.

İcralık Olana Kredi Veren Bankalar Ve Kredi Özellikleri;

Yukarıda, icralık olana kredi veren bankalar hakkında bilgi vermiştik. Şimdi ise bu bankalardan kredi almanız durumunda ne kadar ödeyeceğinizi ve kaç ay vade ile ne kadar kredi alabileceğiniz hesaplayalım;

Aktif bank icralık olana kredi;

Aktif Bank, kredi notuna önem vermeden kredi sağlayan bir bankadır. Bu bankadan online başvuru yaparak 35.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz. Çekeceğiniz 35 bin lira kredi için 60 ay vadede 919,34 lira ödersiniz. Bu bankanın faiz oranı diğerlerine göre daha yüksektir ve aylık olarak %1,89’dur. Bu kredi için aynı zamanda 150 lira tahsis ücreti de ödersiniz.

Akbank icralık olana kredi;

Akbank, icralık olana 50 bin liraya kadar kredi sağlar. Bu bankadan sigortalı ve sigortasız olarak kredi almanız mümkündür. Sigortalı olarak 50 bin lira kredi çekmek isterseniz, 60 ay vade için aylık faiz oranınız %1,49’dan başlar. Bu kredi için aylık ödeme tutarınız 1.365,53 lira olur. Ancak bu faiz oranı, kredi notu yüksek olan kişiler için geçerlidir. İcralık olanların kredi notu düşeceğinden, faiz oranınız banka tarafından belirlenir.

Finansbank icralık olana kredi;

Finansbank, icralık olana kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Bu bankadan 65 bin liraya kadar kredi almanız mümkündür. Kredinin faiz oranları, kredi notunuza göre değişecektir. İcralık olan kişilerin kefil ya da ipotek gibi teminatlar vermesi gerekebilir. Kredi notu 900’ün altında olan kişilerden bu teminatlar istenmektedir. Finansbank kredilerinden hayat sigortası ve dosya masrafı ücretleri alır. İpotek istemiş olduğu müşterilerden ek olarak ipotek ücreti ve eksper ücreti de alınacaktır.
Bu bankadan 65 bin lira olan krediyi 60 ay vade ile almak islediğinizde kredinizin aylık faiz oranı %1,03’ten başlar. Bu faiz oranında bu kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.540,62 lira olacaktır. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar 92.437,20 lira olarak hesaplanır.
Nakit ihtiyacınız 50 bin liraysa ve 60 ay vade ile bu krediyi almak istiyorsanız, Finansbank’a ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.185,09 lira olur. Bu tutar, %1,03 faiz oranı için geçerlidir. Bu tutarda kredi için geri ödenecek toplam tutar da 71.105,62 lira olacaktır.
İCRALIK OLANLARA ANINDA ONAYLI KREDİLER;
HEMEN ONAYLI İHTİYAÇ KREDİLERİ : 20.000 TL – 100.000 TL KREDİ
PTT 30 BİN TL ANINDA ONAYLI KREDİ BAŞVURUSU
ZİRAAT BANKASI DEVLET DESTEKLİ 30 BİN TL ONAYLI KREDİ
İCRALIK OLANLARA KREDİ
CEPTETEB 50.000 TL’YE KADAR İCRALIKLARA KREDİ

CEPTETEB icralık olana kredi;

CEPTETEB, dijital bankacılık hizmet sunan önemli bankalardan biridir. Bu bankadan icralık olsanız bile online yollardan başvuru yaparak kredi almanız mümkündür. Bankanın sizden isteyeceği tek şart ise kredi borcunuzu zamanında ve düzenli olarak ödemenizdir. Eğer aylık düzenli geliriniz varsa ve sigorta primleriniz ödeniyorsa, icralık olsanız bile bu bankadan kredi alabilirsiniz. Üstelik kredi alımı sırasında sizden kefil ya da ipotek gibi teminatlar istenmez.
Bu bankadan alacağınız kredini faiz oranları kredi notunuza göre değişiklik gösterir ve en yüksek %1,34 olarak uygulanır. Kredinizi masrafsız olarak alırsınız ve yalnızca hayat sigortası ödersiniz. Bu bankadan 1.000 liradan 50.000 liraya kadar kredi alabilir ve ödemelerinizi 60 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
Bu krediyi almak için başvurularınızı mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da web sitesinde bulunan başvuru formundan yapmanız gerekir. Başvuru sırasında sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.
Bu bankadan 50.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile aldığınızda ve faiz oranınız %0,89 olarak belirlendiğinde, krediye ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1.132,95 lira olur. Kredinizden doya masrafı alınmaz. Toplam geri ödenecek tutar da 67.977,05 lira olarak hesaplanır.
İş Bankası icralık olana kredi;
İş Bankası, icralık olan kişilere belirli koşullar çerçevesinde kredi sunar. Daha önce icralık olan kişiler bu bankadan kredi alabilmek için söz konusu borçlarını kapatmış olmalıdır. Ayrıca bu kişilerin aylık düzenli gelir elde etmeleri, kredi notlarını 1100 seviyelerine getirmiş olmaları ve sigorta primlerini ödemeleri gerekir. Bu şartları taşıyan kişiler daha önce icralık olsalar bile İş Bankasına başvuru yaparak kredi alabilirler. Bu krediyi almak için başvurularınızı banka şubelerinden yapmanız gerekir.
İş Bankası şubelerine giderken yanınızca kimlik belgenizi, hizmet dökümü belgenizi ve aylık gelir belgenizi de bulundurmalısınız. Eğer alacağınız kredi tutarının limiti yüksekse, o zaman da kefil ve ipotek gibi teminatlar da götürebilirsiniz.
Bu bankadan alacağınız kredinin faiz oranı kredi notunuza, kredi vadesine ve kredi tutarına göre değişebilir. Alacağınız kredinin faiz oranı İş Bankası tarafından belirlenir. Başvurunuz alındıktan sonra değerlendirme yapılır ve size ne kadar tutarda ne kadar faiz oranı ile kredi verileceği bildirilir. Kabul etmeniz durumunda krediniz hemen alabilirsiniz. Ayrıca bu banka, size kredi verirken kredi kartı limiti de tanımlayabilir.
Enpara.com icralık olana kredi;
Enpara.com, icralık olan kişilere kredi sunan bir diğer bankadır. Bu banka, hem avantajlı faiz oranlarından kredi sunar hem de kredilerinden masraf almaz. İcralık olanların en büyük avantajı ise bu bankadaki kredi faiz oranlarının, diğerleri gibi kredi notuna bakılarak belirlenmemesidir. Enpara.com kredilerinin faiz oranları vade sayısına göre belirlenir.
Üstelik en yüksek faiz oranı bile piyansın altındadır. Bu bankadan alacağınız krediye yalnızca hayat sigortası masrafı ödersiniz. Bu masraf da krediyi alacak olan kişin yaşına, cinsiyetine ve kredi tutarına göre değişir.
Enpara.com kredi verirken kredi notuna bakmaz, sizden kefil ya da gelir belgesi istemez. İpotek vermeniz de gerekmez. Yalnızca gerekli görülen durumlarda banka tarafından ipotek istenebilir. Bu krediyi almak için aylık sabit gelir elde etmeniz yeterlidir. Ağırca diğer bankalara olan borç miktarınıza da bakılır. Eğer borçlarınız aylık gelirinizin yarısını aşmıyorsa, o zaman kredinizi hemen alabilirsiniz.
Enpara.com kredileri 60.000 liraya kadar ve 60 ay vadeye kadar sunulmaktadır. Kredinizi aylık eşit taksitli olarak alırsınız ve uygun faiz oranlarında kullanırsınız. Kredi faiz oranları %0,95’ten başlar ve en yüksek %1,15 olarak uygulanır.
Garanti Bankası icralık olana kredi;
İcralık olduysanız, icraya konu olan borucunuzu kapatmanız ve aylık düzenli gelir elde etmeniz koşulları ile Garanti Bankasından kredi alabilirsiniz. Bu bankadan kredi alırken maaş bordonuz ve hizmet döküm belgeniz talep edilecektir. Gerekli görülmesi durumunda bankaya kefil ya da ipotek vererek de kredinizi hemen alabilirsiniz.
Garanti Bankasından 100.000 liraya kadar kredi alabilirsiniz ve vadenizi 60 aya kadar belirleyebilirsiniz. Bu bankanın kredilerinin faiz oranı kredi notunuza göre belirlenir. En düşük faiz oranı %0,99’dur. En yüksek ise %1,99 olarak uygulanır.
Eğer icralık olduysanız ve kredi notunuz 1110 seviyelerinde ise %1,64 ile %1,99 arasındaki faiz oranında bu krediyi almanız mümkündür. Bu bankaya ipotek olarak ev ya da iş yer tapusu göstermeniz gerekir. Kefil olarak yanınızda maaşlı çalışan birini ya da devlet memuru götürmeniz istenebilir. Emeklilerin kefilliği de kabul edilmektedir.
Garanti Bankası tarafından verilen kredilerden hayat sigortası ile birlikte dosya masrafı da alınacaktır. Bu bankadan aynı zamanda borç kapatma kredisi de talep edebilirsiniz. İcralık olsanız bile diğer bankalarda bulunan borçlarınızı tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
İngbank icralık olana kredi;
İng Bank, icralık olan kişiler için cazip fırsatlarda kredi imkânı sunuyor. %1,44’ten başlayan aylık faiz oranlarından yararlanarak hemen borç transferi kredisine başvuru yapabilir ve icralık olan borçlarınızı tek kalemde kapatabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı, kredi notunuza göre belirlenir. 1800 ve üzerinde kredi notuna sahip olan kişiler aylık %1,44 faiz oranından faydalanabilir. Kredi notunuz azaldıkça, kredinizin aylık faiz oranı da yükselecektir. İngbank icralık olana kredi için genel özellikler şöyle açıklanabilir;
• Bu krediyi 3 aydan 36 aya kadar vade ile alabilirsiniz. Kredi için alınacak tahsis ücreti tutarı ise kredi tutarının binde beşi kadardır.
• Aylık ödeme performansınıza göre kredi faiz oranınız belirlenir. En yüksek kredi faiz oranı %2,39’dur.
• Bu krediyi almak için ING müşterisi olan kişiler hemen mobil ya da internet bankacılığını kullanabilirler. Banka müşterisi değilseniz de web sitesindeki hemen başvur kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.
• Banka müşterisi değilseniz bile kredi başvurunuz onaylandığında, kredi evraklarınızı banka şubesine gitmeden teslim alabilirsiniz. Yalnızca kurye ile evraklarınızı istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.
• Bu krediyi 5.000 lira ve üzerinde almanız durumunda 3 ay erteleme avantajından da faydalanabilirsiniz. Kredinizi en fazla 50.000 liraya kadar alabilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir