Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartı hem Denizbank hem de Garanti Bankası tarafından sunulan kartlardır. Ayrıca ING Bank, TEB ve Şekerbank gibi bankalarda da Bonus kredi kartının çeşitleri sunulmaktadır.  Kullanım genişliğine bakacak olursan en fazla, Garanti Bankasının sunduğu Bonus kart kullanılmaktadır. Bonus kredi kartı, ilk defa Garanti Bankası tarafından kullanıma sunulmuştur. Diğer bankalarda sunulan Bonus kartlar da Garanti Bankasının katları ile aynıdır. Bu kredi kartlarının bankalara göre kullanım avantajları değişmektedir. Bu kredi kartlarına bankaların internet bankacılığı aracılığıyla, SMS aracılığıyla ya da banka şubelerine giderek başvuru yapmanız mümkündür. İsterseniz mobil bankacılık uygulamasını kullanarak ya da bankaların müşteri hizmetlerini arayarak da başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizlere Garanti Bankası’nın Bonus kredi kartı için sunmuş olduğu avantajları açıklayalım;

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Avantajları;

Garanti Bankasının çok sayıda Bonus kredi kartı bulunmaktadır. Bu kartlardan en çok tercih edilenleri ise Bonus, Bonus Gold, Bonus Amerikan Express, Bonus Platinum, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal, Bonus ek kart, Bonus Business ve Bonus Easy kartlarıdır.

Bonus kart ile alıverişlerinizde taksit yapabilir, alışverişlerinizden bol miktarda Bonus kazanabilir ve bu Bonusları Türkiye’de bulunan yüzlerce üye işyerinde kullanabilirsiniz. 1 puan 1 TL değerindedir. Bu kart sayesinde ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans faiz oranları çok düşüktür ve sabit ödemelerle sunulmaktadır. Bu kartta aynı zamanda işlem taksitlendirme, ekstre atlatma, işlem erteleme, taksitli para ve karttan havale/eft yapma imkanları bulunmaktadır.

Bonus Gold kart ise Bonus puanlarının yanında aylık 2000 liralık harcama yaptığınızda, %25 daha fazla Bonus kazanma imkanı sunar. Trink özelliği sayesinde 50 TL ve altındaki işlemlerinizi temassız ödeyebilirsiniz. Bu kartta, Bonus kartın tüm özellikleri de bulunmaktadır.

Bonus Amerikan Express kartın özellikleri; ayda 35 TL, yılda toplam 420 TL Bonus kazandırması, market, akaryakıt ve restoran harcamalarının hepsinde %1 fazladan Bonus kazandırması, bu kart ile 1 milyonun üzerindeki noktadan ücretsiz işlem yapılabilmesi, kazanılan Bonusların dilediğiniz zaman harcanabilmesidir.

Bonus Platinum kredi kartı ise diğer Bonus kartların özelliklerine ek olarak alışverişlerden %50 Bonus kazanma, restoran ve otel harcamalarında özel indirimler sağlama, Ekstra Bonus özelliği sayesinde aylık 2000 liranın üzerinde harcamalara %25, 4000 liranın üzerinde harcamalara %50 daha fazla Bonus kazandırma, Türkiye ve yurt dışında kullanılabilme avantajları sunmaktadır.

Bonus Easy kredi kartı ise 200.000 fazla üye işyerinde kullanılabilme ve Bonus kazandırma, biriken bonusları tek bir kartta toplayabilme, kartınıza sektörel bazlı olarak limit kısıtı getirme, ekstre borcunun ödenmesi halinde %1 indirim gibi avantajlar sunmaktadır.

Bonus Business, şirketlere özel sunulan kredi kartıdır. Bu kart ile şirketlere özel sunulan pek çok ayrıcalıktan yararlanma ve harcamalarınızı kontrol altına alma imkanları sağlarsınız. Bu kart aracılığı ile bireysel olarak kullanılan Bonus kredi kartının taksit yapamadığı ofis malzemeleri, cep telefonu, gıda ve akaryakıt alışverişinizi taksitli olarak yapabilir, diğer tüm sektörler için de 9 taksit avantajından faydalanabilirsiniz. Bu kartın ödemesi gereken asgari tutarı, ekstre borcunun %10’dur. Asgari tutar ödenmediğinde kartınız nakit çekime kapanmaz. Bu kartın yapmış olduğu harcamaların faturaları da şirket adına kesilebilir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu için birden fazla yol izlenebilir. Banka müşterisi olan kişiler başvur için internet bankacılığını, mobil bankacılığı ya da internet sitesini kullanabilirler. Banka müşterisi olmayan kişiler de banka şubelerinden ya da bankanın internet sitesinden kart başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu kredi karıtan nasıl başvur yapabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu için internet sitesi nasıl kullanılır?

Garanti bankasından avantajları bol olan Bonus kredi kartına sahip olmak için 30 saniyede başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Başvurunuz onayladığında, banka temsilcileri tarafından aranırsınız. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, onaylanmış olan kredi kartınız adresinize teslim edilir. Bu başvuru için yapmanız gerekenler ise şöyledir;

 • İlk olarak https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan ilgili bölümlere cep telefonu numaranızı ve kimlik numaranızı yazmalısınız
 • Altta yer alan kişisel bilgilerin korunması ile ilgili kutucuğu da onayladıktan sonra “onayını al, limitini öğren” kısmın tıklamanız gerekir.
 • Bu şekilde başvurunuz alınmış olur. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve sonucu aynı gün içinde cep telefonunuza gönderilir.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu için mobil bankacılık nasıl kullanılır?

Mobil bankacılık başka bir ifade ile cep şube aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu yapmak için Garanti Bankasının müşterisi olmanız ve banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi bilmeniz gerekir. Eğer müşteri numaranız ve şifreniz yoksa, hemen müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Mobil uygulamadan Garanti kredi kartı başvurusu yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olur.

 • İlk olarak cep telefonunuza ya da tabletinize Garanti Mobil uygulamasını indirmeniz gerekir.
 • Uygulama sağlayan mağazaya giriş yapın.
 • Garanti Mobil yazarak ücretsiz cep şube uygulamasını indirin.
 • Giriş için müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı ve şifrenizi kullanın.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girin.
 • Menü kısmına gelerek, “kredi kartı / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Bankada kayıtlı olan adres ve çalıma bilgilerinizi güncelleyin. Eğer bilgileriniz doğruysa onaylayın.
 • Başvurunuzu hemen tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve aynı gün içinde sonucu belli olur. Onaylanan kartız adresinize gönderilir.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvurusu için internet şube nasıl kullanılır?

Garanti Bankasının kredi kartına hemen sahip olmak içini bu bankanın müşterisi olan kişiler başvurularını internet şubesini kullanarak yapabilirler. Garanti Bankası müşterileri internet şube aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerini 7/24 gerçekleştirebilirler. Bu yöntemle başvuru yapabilmek için de aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

• İlk olarak internet şubeye giriş için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi.page adresine tıklamanız gerekir. Sonra hemen giriş yap diyebilirsiniz.
• Bu adresten internet şubeye giriş ekranı açılır ve bu ekranda sizden istenen kimlik numarası ve Garanti Parolası bilgilerinizi girmeniz gerekir. Giriş için Garanti Bankası tarafından verilen müşteri numarasını ve parolayı da kullanabilirsiniz.
• Sol tarafta bulunan menü kısmına gelerek buradan “kredi kartı / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
• Adres ve çalışma bilgilerini kontrol edip güncelleyin.
• Aylık gelir bilginizi mutlaka yazın ve başvurunuzu tamamlayın.
Başvurunuz hemen incelemeye alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Başvurunuzun sonucunu cep telefonunuza gelen kısa mesajdan öğrenebilirsiniz. Onaylanmış olan kartınız hemen adresinize gönderilir. Bu başvuruyu 7/24 yapabilir ve onaylanan kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartları;

Bonus, Garanti Bankası tarafından sunulan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir. Bonus ailesi her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bonus kredi kartlarının çeşitleri, ihtiyaca ve kulanım alanına göre farklılık gösterir. Her kredi kartının özellikleri farklıdır. Ayrıca alınan ücretler ve kampanyalar da farklılık gösterir.

Bonus kredi kartları, ekstra Bonus kazandırma avantajına sahiptir. Bu sayede yaptığınız her alışverişten ekstra Bonus kazanabilir ve bunları dilediğiniz gibi, bedava alışveriş için kullanabilirsiniz.

Şu anda en çok tercih edilen Bonus kredi kartları şunlardır; Bonus Diji, Bonus Trink, Bonus Gold, Bonus Platinum, Bonus Amerikan Express, Bonus Genç, Bonus Business ve Bonus Flexi. Bu kartların bazıları yıllık üyelik aidatı olmadan sunulurken bazıları da ekstra uçuş mili kazandırmaktadır. Kredi kartlarının özelliklerini ve detaylarını inceleyebilmek için Garanti Bankasının web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bonus kredi kartlarına sahip olmak için çağrı merkezinden, banka şubelerinden ya da https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu linkinden başvuru yapabilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda karşınıza açılan sayfadaki kısa başvuru formunu doldurup hemen gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında kartınız adresinize kadar, bir hafta içinde teslim edilecektir.

Bonus Kredi Kartı Kampanyaları 2021;

Türkiye’nin en fazla ekstra puan kazandıran ve en çok tercih edilen kredi kartlarından biri olan Bonus, 2021 yılında yaptığı kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bonus kredi kartınız varsa tüm kampanyalarından haberdar olmak ve dilediğiniz kampanyaya katılım sağlamak için BonusFlaş uygulamasını kullanabilirsiniz. Şu anda güncel olan Bonus kredi kartı kampanyaları 2021 şöyledir;

• 3 Temmuz 31 Aralık 2021 tarihine kadar Bonus kredi kartınızla Media Market mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde, 12 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.
• Bonus kredi kartınızla ETS Tur web sitesinden ya da acentelerinden yapacağınız tatil alışverişlerinizde 8 Ocak 2022 tarihine kadar 12 taksit ve ekstra %5 indirim avantajından yararlanabilirsiniz. %5 ekstra indirim, yalnızca belirli oteller için geçerlidir.
• 31 Aralık 2021 tarihine kadar anlaşmalı olan tüm firmaların web sitelerinden yapacağınız online alıverişlerinizde, ekstra Bonus puanlarınızı kullanabilirsiniz.
• 31 Temmuz 2021 tarihine kadar yapacağınız 20 lira ve üzerinde İstanbul kart yüklemeleriniz için 5 TL, toplamda 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.
• 31 Temmuz 2021 tarihine kadar seçili markalardan yapacağınız 200 lira ve üzerindeki alışverişleriniz için +2 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir